ye-logo.v1.2
29 Січня, 2020

На Хмельниччині два відділи поліції отримали нових керівників: що задекларували полісмени

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 6228
Олег Краковський замість Ігоря Ільницького очолюватиме поліцію Нової Ушиці
Олег Краковський замість Ігоря Ільницького очолюватиме поліцію Нової Ушиці. Фото: із фесбук-сторінки Новоушицького відділення поліції

Із новими керівниками колективи в Новій Ушиці та Летичеві.

Нещодавно нового начальника призначили у Шепетівському відділі поліції. Слідом за ним нових керівників отримали Новоушицьке відділення та Летичівський відділ поліції.

«Керівником Новоушицького відділення поліції Дунаєвецького відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області призначено полковника поліції Олега Анатолійовича Краковського», - повідомляє Новоушицьке відділення поліції на сторінці у Фейсбуці.

Олег Анатолійович до призначення працював начальником Летичівського відділу поліції. Згідно із декларацією за 2018 рік, полковник проживає з дружиною та двома дітьми в місті Хмельницькому, має земельну ділянку селі Розсоша, безоплатно котується автівкою «Mersedes-Benz», будинком та земельною ділянкою в обласному центрі. За основним місцем роботи заробив 175 507 гривень, від управління соцзахисту отримав 1 265 гривень соціальної допомоги учаснику АТО. Дружина, Інна Олегівна, декларує лише допомогу при народженні дитини 10 320 гривень.

«Наказом начальника Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, керівником Летичівського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області призначено майора поліції Ігоря Валерійовича Ільницького», - пише на сторінці у Фейсбуці Летичівський відділ поліції.

Ігор Валерійович працював керівником у Новоушицькому відділенні поліції. Згідно із декларацією за 2018 рік, майор зареєстрований і проживає разом із дружиною, матір'ю та двома синами у селі Довжок Кам'янець-Подільського району. У його власності земельна ділянка в селі Дерев'яне, і вже цього року в начальника з'явилась ділянка в Новій Ушиці площею 790 метрів квадратних. У Новоушицькому відділені поліції заробив 153 100 тисяч гривень, від управління соцзахисту отримав 1265 соціальної допомоги учаснику АТО, дохід від відчуження нерухомого майна склав 59 268 гривень.

Мати полісмена, Валентина Миколаївна, декларує дві земельних ділянки в Дерев'яне і одну в селі Довжок. У тому ж населеному пункті жінка має житловий будинок. Окрім того, згідно із декларацією сина, у її власності легковики «VAZ 21070», придбаний за 75 тисяч гривень у 2018 році «Opel Corsa» та куплений у 2016 році за 50 тисяч гривень «ВАЗ 21101». Водночас за 2018 рік Валентина Миколаївна отримала 16 920 гривень пенсії, трохи більше 3 тисяч гривень мала банківських процентів, ще 45 тисяч гривень вона зберігала на рахунку.

Дружина Ігоря Ільницького — Аліса Анатоліївна, у Великожванчицькому облдитсанаторії заробила 24 825 гривень, ще 26 660 гривень отримала щомісячної допомоги при народженні двох дітей. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую