ye-logo.v1.2
14 Серпня, 2020

Підняли стяг та заспівали гімн: у Хмельницькому відзначають День прапора

Суспільство 1962

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Містяни поклали квіти до меморіальної стели пам’яті Героїв Небесної сотні та учасників АТО.

Сьогодні, 23 серпня, в Україні відзначають День державного прапора. З цієї нагоди на головній площі міста Хмельницького сотні містян із синьо-жовтими стягами зібрались, аби в урочистій обстановці підняти символ нашої державності.

Цьогоріч право підняти прапор надали членкині Молодіжної громадської ради Іванні Петрасюк та учню 10 класу хмельницької гімназії №2, багаторазовому призеру всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій Володимиру Авсієвичу.

«На мою думку, День прапора — це велике свято для українців, — розповідає Іванна. — Це символ нашої держави, це наша гордість. Його тримали в руках під час революцій і продовжують з ним обороняти країну на східних рубежах».

У Хмельницькому підняли прапор

Після підняття прапора учасники заходу поклали квіти до меморіальної стели пам’яті Героїв Небесної сотні та учасників АТО. На завершення містяни вишикувались біля будівлі Хмельницької обласної державної адміністрації, розгорнули синьо-жовтий стяг і усі разом виконали гімн України.

День прапора

В українському вбранні й з українським прапором

Додамо, що згідно з указом президента України, вже 15 років поспіль вся країна офіційно вшановує головний державний символ — прапор. Уже декілька років поспіль в обласному центрі поряд із синьо-жовтим стягом майорить і червоно-чорний, де чорне - це символ української землі, а червоний – пролита кров за Україну.

День прапора

Урочистості відбулись на головній площі міста

Сотні містян зібрались на урочистості

Хмельничани поклали квіти до меморіалу

23 серпня - День державного прапора

Володимир Авсієвич та Іванна Петрасюк підняли прапор

День прапора відзначають 15 років поспіль

День прапора

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую