ye-logo.v1.2
21 Вересня, 2019

На які дороги Хмельниччини витратять додаткові мільйони

Юна МІТРАШКО Суспільство 7319 1
Загалом за 2019 рік Хмельниччина має освоїти 590 мільйонів 824 тисячі гривень
Загалом за 2019 рік Хмельниччина має освоїти 590 мільйонів 824 тисячі гривень. Фото: Надія Свінціцька

Кошти спрямували із залишку спеціального фонду державного бюджету.

Уряд виділив додаткове фінансування для Хмельниччини на розвиток доріг державного значення. На продовження ремонтних і будівельних робіт Кабінет Міністрів, окремим розпорядженням, виділив додатково 142 мільйони 800 тисяч гривень. Як йдеться в документі, кошти спрямували із залишку спеціального фонду державного бюджету, який утворився на рахунку Державного агентства автомобільних доріг у казначейській службі за рахунок доходів державного бюджету.

В Службі автомобільних доріг області пояснюють, що ці кошти були перерозподілені через заблоковані тендери на ремонт ділянок траси М-12.

«Є підрядники, їх антимонопольний комітет вже включив в чорні списки, які скаргами блокують тендери. Така ситуація не тільки на Хмельниччині, а і по всій Україні. Тому оскільки на інші об’єкти тендери вже розіграні і визначені переможці, вони і будуть профінансовані. Розпочинати нові тендерні процедури не раціонально, тому що вони тривалі, поки відбудеться тендер закінчиться сезон. Тому до переліку робіт додалися нові об’єкти, серед них об'їзна Старокостянтинова. Також на трасі Н-03 буде відремонтовано дві нові ділянки. Окрім того, роботи на «тещиному язику» будуть дофінансовані. Окремими ділянками також проведуть роботи на дорозі Чернелівка – Городок – Смотрич. Додаткові 30 мільйонів також спрямували для завершення робіт з реконструкції західного в'їзду у Хмельницький», - пояснює фахівець із зв'язків з громадськістю та ЗМІ Служби автомобільних доріг України в Хмельницькій області Наталія Колодій.

Роботи по ремонту та реконструкції цих об’єктів планують завершити до кінця року, аби освоїти кошти. Загалом за 2019 рік Хмельниччина має освоїти 590 мільйонів 824 тисячі гривень.

313 мільйонів підуть на об’єкти капітального ремонту автомобільних доріг:

Дороги державного значення Н-03 Житомир — Чернівці: міст через річку Мукша на ділянці «тещин язик», влаштування додаткової смуги біля села Гуменці, міст через річку Случ в Старокостянтинові, вулицю Привокзальна у Кам’янці-Подільському. 

А також на окремі ділянки дороги М-12 Стрий — Тернопіль — Кропивницький — Знам’янка.

На об’єкти поточного середнього ремонту автомобільних доріг – 178 мільйонів 434 тисячі гривень. Це ділянки автомобільних доріг: Т-23-09 Шепетівка — Чуднів — Бердичів, Н-03 Житомир – Чернівці та М-12 Стрий — Тернопіль — Кропивницький — Знам’янка.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

Віталій Українець 30.08.2019 10:17

В Україні добичі нафти немає! Асфальт для нас дорогий ! Бетонні дороги більш стійкі та менше потребують ремонт! Асфальт це чисті корупційні схеми-хто кому що дасть,хто щось поремонтує+армяне асфальтоспеціалісти! А у нас дороги як після війни!

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую