ye-logo.v1.2
12 Серпня, 2020

Хмельничан кличуть обговорити проєкт парку на Львівському шосе

Суспільство 1389
Громадські обговоерння відбудуться на території парку
Громадські обговоерння відбудуться на території парку. Фото: із фейсбук-сторінки «Proprostir»

Площа парку Подільський близько 7 гектарів.

У суботу, 31 серпня, в обласному центрі відбудуться громадські обговорення щодо облаштування парку Подільський. Близько 7 гектарів території на перехресті вулиць Західна окружна і Львівське шосе хочуть зробити зручними для містян. З цією метою управління житлового-комунального господарства замовило виготовлення ескізу парку місцевій громадській ініціативі «Proprostir».

«Парк Подільський ніби є, але до нього, як то кажуть, не доходять руки, напевно, через його розмір. Площа парку близько 7 гектарів, зі складним рельєфом і зарослою територією. Щоб його тільки розчистити – це велика робота. Зараз ми розробляємо ескізний проєкт для того, щоб потім скласти перспективу подальшої реалізації. На практиці облаштування такого розміру парку не можна реалізувати отак одразу. Перед обговоренням ми практикуємо проводити перед серйозним проєктування », - каже архітектор «Proprostir» Дмитро Райфшнайдер.

За його словами, щоб напрацювати якусь подальшу ідею, архітекторам потрібно поспілкуватись з місцевими жителями, зацікавленими сторонам. Фахівці хочуть почути думку містян щодо облаштування території.

«Нас цікавлять, які є проблеми пов’язані з цим парком. Коли ми досліджували територію, то бачили, що люди туди приїжджають на пікніки. Хотілося б почути, що про це думають місцеві жителі, чи хотіли б зберегти такий спосіб використання його чи, навпаки, це несе небезпеку. Цікаво, чи там гуляють з дітьми, чи потрібні якісь дитячі майданчики та інше», - додав Дмитро.

Хмельничан чекають у суботу, 31 серпня, о 12.00 годині на території парку Подільський (знаходиться в західній частині міста на перехресті вулиць Західна окружна і Львівське шосе) на галявині поблизу будівництва.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую