ye-logo.v1.2
19 Січня, 2020

У хмельницькій школі №20 новий директор

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 3046
Директором школи №20 стала Жанна Демиденко. Фото: з архіву
Директором школи №20 стала Жанна Демиденко. Фото: з архіву

Новообраний керівник була до цього вчителькою англійської мови.

Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 отримала нового директора.

«В конкурсі брало участь два кандидата Жанна Демиденко та Віталій Миколюк. Вони пройшли конкурсний відбір та відповідні тестування. За рішенням конкурсної комісії, директором школи №20 стала Жанна Петрівна», - повідомила виконувач обов’язків директора Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Світлана Губай.

Директором школи №20 стала Жанна Демиденко

Відомо, що новообраний керівник має педагогічний стаж 32 роки та до призначення була вчителькою англійської мови. Освітянка закінчила два освітні заклади - Кам’янець-Подільський державний педагогічний інститут імені Затонського та Хмельницький гуманітарно-педагогічний інститут.

Також, у липні закінчилися контракти у завідувачів двох садочків – Кози Оксани Володимирівни, яка керувала ДНЗ №10, та у Войтенко Валентини Михайлівни, яка багато років була керівником садочка №47.

«Щодо керівника садочку №10, то контракт її продовжили, а у ДНЗ №47 наразі виконує обов’язки керівника закладу Левицька Наталія Миколаївна, яка до цього була у садочку методистом», - каже Світлана Василівна.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую