ye-logo.v1.2
4 Серпня, 2020

Із трудовою книжкою і зарплатою: маленьких хмельничан в центрі міста влаштовуватимуть на роботу

Суспільство 2526
Маленьких хмельничан запрошують на Місто професій
Маленьких хмельничан запрошують на Місто професій. Фото: з архіву

Діти зможуть спробувати себе у різних професіях.

У суботу, 7 вересня, з 12.00 до 15.00 у хмельницькому парку ім. Т. Г. Шевченка вируватиме Місто професій. Як повідомляють у міськраді, маленькі хмельничани матимуть можливість спробувати себе у різних сферах діяльності. Вік учасників необмежений, участь безкоштовна.

«При вході кожна дитина отримує паспорт. На розміщених в парку локаціях представлені професії від державних структур та бізнесу. Діти, після короткого майстер-класу, "влаштовуються на роботу" та знайомляться ближче з обраною професією. В паспорті, що, також є трудовою книжкою, представник компанії або установи робить помітку, що дитина освоїла професію. Батьки мають можливість поспілкуватись з представниками компаній та більше дізнатись про організації», - зазначають у міськраді.

Серед представлених професій: рятувальник, поліцейський, стоматолог, лікар–ветеринар, електрик, ІТ-спеціаліст та інші. Акцентом проекту цього року є професії, що пов’язані з технологіями та наукою.

Мета проєкту – дати кожній дитині шанс реалізувати свій потенціал, а компанії з позитивною репутацією - можливість презентувати свою організацію.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую