ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому визначили, хто будуватиме вбиральню у сквері Шевченка

Суспільство 3830
До участі в торгах було подано дві пропозицій від хмельницьких підприємств
До участі в торгах було подано дві пропозицій від хмельницьких підприємств. Фото: з архіву

Будівництво коштуватиме міському бюджету 2 мільйони 592 тисяч гривень.

В серпні Хмельницьке комунальне підприємство «Спецкомунтранс» оголосило тендер на реконструкцію громадської вбиральні у сквері імені Тараса Шевченка. Проєктом визначено, що існуючу будівлю знесуть, а на її місці з’явиться нова сучасна вбиральня.

Згідно з тендерною документацією таке будівництво коштуватиме міському бюджету 2 мільйони 592 тисяч гривень. На сьогодні тендерні процедури завершені і визначений переможець.

До участі в торгах було подано дві пропозицій від хмельницьких підприємств ПП "Моноліт-Буд" та ТОВ "Технобуд конструктив". Згідно з протоколом засідання тендерного комітету переможцем визначили підприємство "Моноліт-Буд" з ціновою пропозицією 2 мільйони 590 тисяч гривень. Ця сума на 2 тисячі гривень менша за початкову орієнтовну вартість. Строки виконання робіт визначені документами до 31 грудня 2020 року.

Нагадаємо, що проєкт на будівництво отримав позитивний експортний висновок. Згідно з проєктом буде облагороджена і ділянка навколо вбиральні, з'явився велопарковка, лавки та урни.

Читайте також: Реконструкція хмельницького аеропорту: оголошено тендер на розробку проєкту

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую