ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Набрав чинності закон про скасування талона до посвідчення водія

Суспільство 3431
Фото: Віктор

Сьогодні МРЕВ припинили їх видачу

Як повідомляє Фокус, факт скасування талонів з сьогоднішнього дня підтвердили в ДАІ. На питання про те, чи можна тепер талон викинути чи краще зберегти, оператор телефонної гарячої лінії Департаменту ДАІ МВС Борис Сидоренко відповів: «Хочете - викидайте, хочете - на пам'ять залиште, порушення тепер будуть фіксуватися в загальній базі ДАІ». Дізнатися про те, скільки порушень і які за них покладаються штрафи, водії, як і раніше, можуть у районному ДАІ за місцем проживання у відділах адмінпрактики, повідомили на гарячій лінії ДАІ. Припинили сьогодні видачу талонів і в МРЕВ. Правда, вже наявні талони викидати не радять. Підтримують скасування талона до посвідчення водія і народні депутати. Колишній заступник голови МВС Геннадій Москаль у своєму коментарі Фокусу зазначив, що цей документ вже давно треба було скасувати, як і довіреність на авто. «Талон до посвідчення водія - це винахід СРСР. Ніде в Європі такого немає. Там є документи на автомобіль, права і страховий поліс. Але в Радянському Союзі такий талон був виправданий - не було комп'ютерів. А зараз цей талон навіщо? Точно також повинна бути скасована довіреність на автомобілі », - сказав Москаль.
Москаль підкреслив, що закон, який скасовує талони, був ініційований не МВС, а групою народних депутатів. «МВС, на жаль, нічого не робить, щоб привести українське законодавство, що стосується правил дорожнього руху, до європейських норм. І навіть нам - депутатам доводиться стикатися з труднощами, коли ми вносимо такі закони. Парламентська більшість принципово голосує проти. Тому нам доводиться звертатися до осудним депутатам у Партії регіонів і просити їх вносити від свого імені наші закони », - розповів нардеп.
Нагадаємо, зміни до законодавства про дорожній рух були прийняті 17 березня. 8 квітня закон підтримав президент Янукович.

Джерело focus.ua
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую