ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

П'ята частина доріг Хмельниччини, якими їздять шкільні автобуси, потребує ремонту

Суспільство 2436
Проблемними залишаються під
Проблемними залишаються під'їзди до шести опорних закладів освіти. Фото: novosti.kr.ua

Особливо проблемна ситуація в Красилівському районі.

Питання належної якості автомобільних шляхів за маршрутом руху шкільних автобусів до опорних шкіл розглядалося на крайній колегії Хмельницької облдержадміністрації. За оцінкою начальника Служби автомобільних доріг Сергія Дуди, на 80-ти відсотках шкільних маршрутів проведені ремонтні роботи. Проблемними залишаються під’їзди до шести опорних закладів освіти.

Особливо проблемною, за словами Сергія Дуди, є частина дороги Якимівці-Теофіполь-Красилів, яка виходить на трасу Н-03 протяжністю три кілометри.

«На цій дорозі розташована Якимівська загальноосвітня школа I-II ступенів, по цій дорозі також везуть дітей до школи III ступеня в село Терешки та дошкільний дитячий заклад «Сонечко». Тому ця дорога дуже важлива. Але в межах експлуатаційного утримання ми не можемо провести ремонтних робіт, тому що ця дорога потребує поточного середнього ремонту. Тому вона буде запланована на наступний 2020 рік», - пояснює Сергія Дуда.

Окрім цього, директором «Служби місцевих автодоріг» було направлено окреме доручення до керівника «Хмельницького облавтодору», щодо виконання термінових аварійних робіт з ремонту проїзної частини по якій проходять маршрути ще до трьох шкіл.

Це опорна школа в селі Корчик Шепетівського району, яка розташована на автошляху загального користування місцевого значення «Хутір –Климентовичі». Її протяжність до школи 12,8 кілометра. У 2018 та 2019 роках на цій дорозі двічі виконували поточний середній ремонт, а також ямковий ремонт. Зараз на ділянці протяжністю один кілометрвиконуються роботи з поверхневого ремонту автошляху.

Схожа ситуація і біля Пліщинецької ЗОШ Шепетівського району на дорозі «Шепетівка — Пліщин», протяжністю пять кілометрів. Тут минулого року проводили поточний середній ремонт. Зараз триває поверхневий ремонт та ямковий ремонт асфальтобетоном.

Ще одна дорога веде до Гулівецького ліцею в Білогірському районі. Власне, тут сполучаються дві дороги: «Білогір'я — Плужне» та «(Білогіря — Плужне) — Синютки», протяжність до школи майже сім кілометрів.

Ці дороги, по яких їздять шкільні автобуси, за словами Сергія Дуди, будуть завершені до кінця жовтня.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую