ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

«Хто має почати опалювальний сезон – невідомо» - Шепетівський міський голова

Суспільство 2511
За словами Шепетівського міського голови Михайла Полодюка, невідомо хто і коли має розпочати опалювальний сезон у місті
За словами Шепетівського міського голови Михайла Полодюка, невідомо хто і коли має розпочати опалювальний сезон у місті. Фото: shepetivka.com.ua

ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» зобов’язане передати в комунальну власність майновий комплекс теплових мереж.

Сьогодні, 25 вересня, Шепетівський міськрайонний відділ державної виконавчої служби отримав судовий наказ про примусове виконання рішення та постанови суду щодо ТОВ «Шепетівка Енергоінвест». Таким чином підприємство зобов’язане передати в комунальну власність майновий комплекс теплових мереж. Про це кореспонденту сайту «Є» повідомила Юлія Репецька, начальник Шепетівського міськрайонного відділу державної виконавчої служби управління юстиції у Хмельницькій області.

«Зараз ми тільки відкриваємо справу. Виконавець буде виносити постанову про її відкриття. А далі виконавча служба буде діяти згідно з чинним законодавством. Скільки триватимуть дії - сказати важко, справа може тривати три дні, а може три місяці», - коментує Юлія Репецька.

Та, попри початок, робіт виконавцями, за словами Шепетівського міського голови Михайла Полодюка, невідомо хто і коли має розпочати опалювальний сезон у місті. Така ситуація склалась через те, що міська влада ще немає у власності тепломереж, а підприємство рішенням суду має його передати. І поки триватимуть процедури, договорів і номінацій від НАК «Нафтогаз України» ніхто з них отримати не може.

«Як нам пояснили у виконавчій службі, в них є три дні на внесення відомостей до реєстру. Після цього, ще десять днів буде на добровільне виконання рішення суду. Якщо ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» не передасть майно добровільно - розпочнеться процедура штрафних санкцій, а потім відкриття кримінальної справи. В цьому разі процес затягнеться до початку опалювального сезону. Тому, невідомо, хто має почати в Шепетівці опалювальний сезон. Зараз на це питання ніхто не може дати відповідь. Окрім того, договорів і номінацій від НАК «Нафтогаз України» немає ні в кого. Зараз мала б тривати підготовка житлового фонду, а вона не проводиться. Навпаки, відрізаються будинки від системи тепломереж. Сьогодні мешканці поскаржились, що ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» відрізала ще два будинки. Якби це була середина літа це була б інша справа, а так кожний день важливий», - пояснює Михайла Полодюка.

Натомість генеральний директор ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» Олександр Пустовойт, каже, що готовий коментувати ситуацію тільки за умови особистої присутності журналіста на підприємстві.

Нагадаємо, що з 2016 року ТОВ нарощувало борги перед НАК «Нафтогаз України». Саме це стало причиною того, що в місті несвоєчасно розпочинався опалювальний сезон. З 2014 року міська влада Шепетівки через судові інстанції намагається повернути майновий комплекс тепломереж у комунальну власність. У травні цього року Господарський суд Хмельницької області призначив ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» повернути майно міській раді. Представники теплопостачальної компанії на це рішення подали апеляцію, проте Північно-західний апеляційний господарський суд не задовольнити апеляційних вимог товариства.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую