ye-logo.v1.2
23 Жовтня, 2019

В одному з готелів Кам’янця-Подільського знайшли тіло київського фотографа

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 7434
Учора фотограф презентував щорічний всеукраїнський фестиваль фотографії «Ukrainian Photo Camp»
Учора фотограф презентував щорічний всеукраїнський фестиваль фотографії «Ukrainian Photo Camp». Фото: фото з фейсбук-сторінки Сергія Остаповського

Трагедія сталася напередодні фестивалю, де він був співорганізатором.

Учора, 2 жовтня, в Кам’янці-Подільському в одному з готелів міста знайшли бездиханне тіло київського фотографа Сергія Остаповського. Першими цю інформацію оприлюднили місцеві видання увечері. Сьогодні факт смерті людини сайту «Є» підтвердили джерела в поліції. Деталей не уточнюють.

Як повідомляє місцевий інтернет-ресурс «Вечірній Кам’янець», ще вранці, 2 жовтня, Сергій Остаповський спільно зі своєю колегою Вірою Узніченко в пресцентрі міської ради презентували щорічний всеукраїнський фестиваль фотографії «Ukrainian Photo Camp», який мав відбутися в Кам'янці-Подільському з 4 по 6 жовтня.

У відео з презентації майбутнього заходу Віра Узніченко представила Сергія Остаповського як співорганізатора фестивалю та професіонала, розповівши, що він, як фотограф, працював у жанрі ню-фотографії та портрету. Сам Сергій був небагатослівний, мовляв, додати більше нічого.

Наразі відомо, що фестиваль «Ukrainian Photo Camp» у Кам’янці-Подільському відмінили.

У серпні Сергій Остаповський презентував фотовиставку в Хмельницькому. Фото: з архіву.

Нагадаємо, 22 серпня Сергій Остаповський відвідував і Хмельницький, де у музеї-студії фотомистецтва презентував експозицію «Стежками Хортиці». Це була виставка світлин, зроблених фотографами якраз в рамках минулорічного фестивалю «Ukrainian Photo Camp», який проходив в Запоріжжі.

Щирі співчуття рідним та близьким Сергія…

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую