ye-logo.v1.2
23 Жовтня, 2019

Стадіон у Кам’янці-Подільському – реконструкцією займуться кияни

Володимир ХОЛОД Суспільство 1995
Оновлений стадіон у Кам'янці-Подільському має з'явитися до 2022 року
Оновлений стадіон у Кам'янці-Подільському має з'явитися до 2022 року. Фото: kam-pod.gov.ua

На капітальний ремонт передбачено понад 11 мільйонів гривень.

Про те, що в Кам’янці-Подільському планують зробити капітальний ремонт міського стадіону імені Г.Тонкочеєва, говорили ще в 2016 році. І лише нині справа, по суті, наближається до виконання самих робіт. Адже Департаменту гуманітарної політики Кам'янець-Подільської міської ради з третьої спроби вдалося провести тендер. Попередні два були скасовані, бо не було необхідної кількості учасників тендеру.

Законом передбачено, якщо два тендери не відбулися, то третій може пройти як переговорна процедура з тим учасником, який раніше виходив на скасовані тендери. Так сталося і з капремонтом стадіону. І в жовтні цього року Департамент гуманітарної політики Кам'янець-Подільської міської ради уклав угоду з столичним ТОВ «Будремсервіс», про що є відповідне повідомлення в системі «Prozorro».

Планувалося, що на усі роботи витратять 12,1 мільйони гривень. Саме такою була очікувана вартість. Однак ТОВ «Будеремсервіс» запропонувало ціну в 11,7 мільйонів гривень, з яких цього року мають використати 3,35 мільйонів гривень. Три мільйони з державного фонду регіонального розвитку, ще 350 тисяч – з бюджету Кам’янця-Подільського. 

ТОВ «Будремсервіс» зареєстрвоано в Києві. За даними аналітичної системи «YouControl», засновниками фірми є киянка Інна Рудовська та Темур Кардав з Харкова. Компанія, яка зареєстрована в 1998 році, лише два останні роки є активним учасником державних тендерів. У 2018 році, за даними «YouControl», отримали підрядів на суму понад 61 мільйон гривень. Цього року (без врахування кам’янецького стадіону) – на 35,5 мільйонів гривень.

За повідомленням пресслужби Кам’янець-Подільської міської ради, серед найперших робіт, які мають зробити цього року на стадіоні – демонтаж бігових доріжок і футбольного поля, закладання системи водовідведення й водопостачання, асфальтування бігових доріжок. Ну, а всі роботи з капітального ремонту стадіону імені Тонкочеєва завершити, як йдеться в угоді, до 31 грудня 2021 року.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую