ye-logo.v1.2
22 Листопада, 2019

«Бабине літо» на Хмельниччині побило температурний рекорд

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 1954
Друга декада жовтня на Хмельниччині стала найтеплішою за увесь період спостережень, тобто з 1945-го року
Друга декада жовтня на Хмельниччині стала найтеплішою за увесь період спостережень, тобто з 1945-го року. Фото: автора

За останніх 74 роки друга декада місяця виявилася найтеплішою.

Вікенд у Хмельницькому були найтеплішими за останніх… 74 роки роки. Стовпчики термометрів сягнули позначки +23-х градусів. Про це зазначають в Хмельницькому обласному центрі з гідрометеорології.

«Якщо перша декада жовтня була прохолодною, то друга – аномально теплою. На вихідні деякі метеостанції області зафіксували температурний рекорд відносно середніх показників, зафіксованих раніше у ці жовтневі дні. І проаналізувавши другу декаду жовтня, ми дійшли висновку, що на Хмельниччині вона стала найтеплішою за увесь період спостережень, тобто, з 1945-го року. Зафіксована декадна температура на 6-7 градусів вища за норму. Зокрема, у Хмельницькому 18 та 19 жовтня було зафіксовано максимальну температуру – 22-23 градуси з позначкою «плюс». Тож в ці дні було перевищено абсолютні показники цих днів на пів градуса», - розповідає завідувачка сектору підготовки інформації Хмельницького обласного центру з гідрометеорології Вероніка Апполонова.

Зазначає, що середньодобові температури другої декади жовтня сягнули 12,1 – 13,5 градусів. Така температура, за нормами, каже синоптик, типова для середини вересня, але ніяк не жовтня. Це майже літні температури.

Водночас, каже Вероніка Апполонова, що згідно з прогнозами, тепла погода на Хмельниччині протримається ще до 28 жовтня.

Читайте також: Прогноз погоди на тиждень: чи буде продовження тепла.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую