ye-logo.v1.2
25 Травня, 2020

Яким має бути парк «Подільський»: хмельничан кличуть на обговорення

Суспільство 1757
Громадські обговорення проведуть на території парку
Громадські обговорення проведуть на території парку "Подільського". Фото: з архіву

Архітектори презентують перші ескізні напрацювання.

У суботу, 26 жовтня, у Хмельницькому відбудуться громадські обговорення стосовно парку «Подільського». Територія, яку планують привести до ладу, знаходиться на перехресті Західно-Окружної і Львівського шосе.

Це вже друга спроба архітекторів, які працюють над ескізом, почути думку місцевих мешканців і внести у роботу певні корективи. Вперше хмельничан збирали на обговорення з приводу парку наприкінці літа. Усі озвучені пропозиції проєктанти врахували й збираються озвучити у суботу та, знову ж таки, зрозуміти що про це думають громадяни.

«На першій зустрічі ми майже нічого не пропонували, лише розповідали про свої дослідження території. Зараз на основі побажань людей формуємо вже пропозиції, вони й будуть обговорюватись. Головне завдання цього парку — це транзит і пасивний відпочинок. Але, поруч з тим, не хотілося б зовсім виключати активний відпочинок, тому маємо ще декілька цікавинок», - каже архітектор «Proprostir» Дмитро Райфшнайдер.

За його словами, вони пропонують у парку облаштувати маунтенбайк-трек, там є рельєф відповідний і це могло б бути актуально молоді. Також розглядають розміщення двох дитячих майданчиків, спортивний майданчик, фонтан із зоною відпочинку навколо.

«На минулих громадських обговореннях актуальною темою були громадські туалети. На попередньому ескізі ми пропонуємо їх розташування. Хочемо також бачити там оглядовий майданчик з виглядом з висоти. Усе це буде нанесено у генеральний план. Самі локації ще детально не пропрацьовано, оскільки почуємо коментарі і правки у суботу. Якщо загалом отримаємо одобрення, то вже тоді пропрацьовуємо це детально», - додав Дмитро.

Приблизну візуалізовану схему парку «Подільського» презентують містянам у суботу, 26 вересня, о 11.30 на території самого парку. Місцеві мешканці зможуть почути думку архітекторів та матимуть нагоду висловитись.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую