ye-logo.v1.2
25 Вересня, 2020

У ставок Хмельницької АЕС випустять п’ять тонн риби

Суспільство 2274
Рибоохоронці нагадують, що з 1 листопада і до скресання криги на Хмельниччині заборонено ловити рибу на зимувальних ямах
Рибоохоронці нагадують, що з 1 листопада і до скресання криги на Хмельниччині заборонено ловити рибу на зимувальних ямах. Фото: архівне Хмельницького рибоохоронного патруля

На водоймі-охолоджувачі незабаром стартує зариблення.

З першого листопада на водоймі-охолоджувачу Хмельницької атомно-електростанції розпочнуться роботи із вселення водних біоресурсів.

Як повідомляє Хмельницький рибоохоронний патруль, до водойми планують випустити 22 тисячі екземплярів (550 кілограм) цьоголітки білого амура, 78 тисяч екземплярів (1 950 кілограм) цьоголітки коропа та 102 тисяч екземплярів (2 550 кілограм) білого товстолоба.

«Вселення водних біоресурсів проводиться за кошти користувача згідно з Режимом рибогосподарської експлуатації водойми-охолоджувача Хмельницької АЕС», - йдеться у повідомленні.

Зариблення контролюватимуть представники Хмельницького рибоохоронного патруля. Роботи із вселення водних біоресурсів триватимуть до 10 листопада.

Нагадаємо, з першого листопада на території Хмельницької області стартує заборона вилову риби у зимувальних ямах.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую