ye-logo.v1.2
13 Листопада, 2019

У Новоушицькій райлікарні планують закрити дитяче відділення, бо педіатр…захворів

Ангеліна Мовчан Суспільство 3776
У Новоушицькій ЦРЛ тимчасово планують закрити дитяче відділення
У Новоушицькій ЦРЛ тимчасово планують закрити дитяче відділення. Фото: novrayrada.gov.ua

Закрити дитяче соматичне відділення планує Новоушицька райлікарня.

Відповідний лист керівництво районного медзакладу надіслало до Новоушицької селищної ради. У листі від центральної районної лікарні йдеться про призупинення функціонування дитячого соматичного відділення та палати ранньої реабілітації для дітей з особливими потребами. Відділення закривають у зв’язку з тривалою хворобою єдиного у рай лікарні лікаря-педіатра.

«Повідомляємо Вас, що у зв’язку з тривалою хворобою єдиного лікаря педіатра із 01.11.2019 року тимчасово призупиняється функціонування дитячого соматичного відділення та палати ранньої реабілітації дітей з особливими потребами. Забезпечити надання стаціонарної та невідкладної медичної допомоги дитячому населенню району КНП «Новоушицька ЦРЛ» немає змоги», – йдеться у листі центральної рай лікарні до селищної ради.

У листі-відповіді Новоушицької селищної ради йдеться про те, що громада не залишиться осторонь закриття відділення та палати ранньої реабілітації, адже це забезпечення якісних медичних послуг.

«Ми пропонуємо обговорити усі можливі варіанти співпраці для ефективного функціонування дитячого соматичного відділення. Кожна дитина має право на медичну допомогу і ніхто не може бути позбавлений доступу до надання якісних медичних послуг, особливо для дітей. Обговоривши ситуацію із головним лікарем та педіатрами КНП «Новоушицький ЦПМСД» ми пропонуємо спільно знайти можливості, щоб дитяче відділення і далі функціонувало, адже здорові діти – це наше майбутнє», – йдеться на сторінці Новоушицької громади у Фейсбуці.

За словами головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Новоушицький центр ПМСД» Новоушицької селищної ради Наталі Фінагеєвої, педіатри є на рівні первинної ланки надання медичних послуг і вони готові працювати за сумісництвом, щоб не залишити дітей Новоушицької громади без медпослуг.

Як зазначається у листі Новоушицької селищної ради, вони готові обговорити варіанти співпраці. Один із них – працевлаштування в порядку зовнішнього сумісництва лікарів-педіатрів Новоушицького центру первинної медико-санітарної допомоги.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую