ye-logo.v1.2
28 Жовтня, 2020

Понад три десятки рибалок-порушників затримали на Хмельниччині

Суспільство 1070
На порушників склали адмінпротоколи
На порушників склали адмінпротоколи. Фото: khm.darg.gov.ua

За 10 днів порушники завдали майже 9 тисяч гривень збитків.

У період з 9 до 18 листопада зафіксували 39 порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів. Як повідомляє держагентство рибного господарства, оформлено вісім актів виявлення та вилучення безгосподарського майна, згідно з якими вилучено 21 од. заборонених знарядь лову.

«У порушників вилучено 207 кілограмів водних біоресурсів та 11 заборонених знарядь лову. Накладено штрафів на суму 255 гривень. Збитки, завдані рибним запасам, склали 8 738 гривень», - йдеться у повідомленні.

Наприклад, 11 листопада рейдова група виявила грубе порушення правил рибальства на річці Бованець, поблизу села Куровечка Волочиського району. Громадянин здійснював незаконний вилов риби забороненим знаряддям – хваткою. Виловив 65 карасів сріблястих та 20 пліток. Збитки склали 2 805 гривень.

12 листопада рибпатрульні викрили аналогічне порушення. У громадянина вилучено хватку та 47 карасів сріблястих та одну щуку. Завдано збитків у розмірі 1 139 гривень. На осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення і готуються до Волочиського районного суду.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую