ye-logo.v1.2
8 Грудня, 2019

На Хмельниччині перевірятимуть систему оповіщення

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 520
По області перевірятимуть систему оповіщення
По області перевірятимуть систему оповіщення. Фото: vesti.dp.ua

По області лунатимуть сирени.

У Хмельницькій області перевірятимуть систему оповіщення «Сигнал-ВО» - лунатимуть сирени. Як повідомляють у Хмельницькій ОДА, основна мета заходу – визначення працездатності систем оповіщення.

Комплексна перевірка з подачею всіх команд буде проведена 21-22 листопада. Мешканців області закликають зберігати спокій.

«Нагадуємо, що при позаплановому включенні сирен інформація може мати зміст про загрозу або виникнення різного виду надзвичайних ситуацій. У такому випадку почувши довгий уривчастий сигнал сирен, мешканцям області необхідно включити радіоточки, радіоприймачі та прослухати інформацію. Інформація передається протягом 5-7 хвилин після подачі звукових сигналів та містить зміст про загрозу або виникнення різного виду надзвичайних ситуацій та порядок дій населення у цих умовах», - йдеться у повідомлені.

ислухавши повідомлення з питань цивільного захисту, кожен повинен діяти без паніки і метушні відповідно до отриманих вказівок. Кожен громадянин повинен бути підготовленим до дій при виникненні надзвичайної ситуації або події.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую