ye-logo.v1.2
12 Грудня, 2019

У Хмельницькому пройде фестиваль практичної психології «Мистецтво бути»

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 543
Кожен фестивальний день буде поділений на чотири лінійки
Кожен фестивальний день буде поділений на чотири лінійки. Фото: з архіву

На відвідувачів чекає понад 60 майстер-класів.

Хмельничани та гості міста знову можуть отримати консультації та поради щодо розв’язання важливих життєвих проблем, а професіонали - познайомитися з колегами та обмінятися досвідом. Вже цими вихідними, 30 листопада – 1 грудня, у місті відбудеться XV фестиваль гармонійного розвитку «Мистецтво бути».

На гостей чекають тематичні лекції, семінари, тренінги та безліч інших заходів, спрямованих на популяризацію можливостей сучасної практичної психології.

«Відвідати фестиваль буде корисно як професіоналам, які бажають підвищити свою кваліфікацію, так і тим, кому важливо розібратися з життєвими проблемами або знайти вихід зі скрутної ситуації. На практичних заняттях можна буде дізнатися, як побудувати здорові сімейні відносини, підняти свою самооцінку, конструктивно спілкуватися з дітьми. У програму включені такі семінари, як «Чотири грані жінки», «Стосунки з грошами», «Звукотерапія. Концерт для Душі», «ДНК – джерело знань і енергії людини» і багато інших. Окрім цього, відвідувачі зможуть взяти участь у трансформаційних іграх», - каже координатор фестивалю «Мистецтво бути» Леся Іващенко.

Кожен фестивальний день буде поділений на чотири лінійки (частини): у кожній з яких заплановано сім різнопланових майстер-класів. Вони відбуватимуться паралельно, але у різних залах. Перед початком кожної нової лінійки майстер-класів відбуватиметься їхня презентація тренерами. Тому кожен зможе обрати той, який найбільше його зацікавив.

Отже, 30 листопада - 1 грудня, з 10:00 до 20:00, в Хмельницькому відбудеться фестиваль гармонійного розвитку «Мистецтво бути». Місце проведення заходу: вулиця Шевченка, 40/2.

Вартість участі у фестивалі – 300 гривень (один день), 550 гривень (два дні). За попередньою реєстрацією придбати дводенний абонемент можна за 450 гривень. Участь в одному майстеркласі – 100 гривень. Квитки можна замовити за телефоном: (067) 268-58-13; (097) 267-88-32; (093) 859-33-50.

Ознайомитися з програмою фестивалю можна за посиланням.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую