ye-logo.v1.2
21 Січня, 2020

Влада Шепетівки збирається стати гарантом реструктуризації боргів за газ

Юна МІТРАШКО Суспільство 940
Договір реструктуризації планується укласти на 5 років
Договір реструктуризації планується укласти на 5 років. Фото: shepetivka-rada.gov.ua

На даний час йдеться про понад 20 мільйонів гривень.

Шепетівське підприємство теплових мереж укладатиме договори реструктуризації заборгованості за спожитий природний газ з НАК «Нафтогаз України» під гарантії Шепетівської міської ради. Таке рішення було прийняте на черговій сесії, повідомляє пресслужба Шепетівської міської ради.

Договір реструктуризації планують укласти на п’ять років, сума боргу складає 20 мільйонів 203 тисяч гривень.

«Відповідно до пункту першого свого рішення міська рада погодила договори реструктуризації заборгованості за спожитий природний газ Шепетівському підприємству теплових мереж за договорами купівлі — продажу (постачання) природного газу на суму 31 мільйон 481 тисячі 94 гривні. Слід зазначити, що відповідно до структури цієї частини боргу, то він ділиться на дві частини: 11 мільйонів 277 тисяч 383 гривень складають пені та штрафи та 20 мільйонів 203 тисячі 711 гривень сама заборгованість. Отже, реструктуризації підлягає заборгованість у сумі 20 мільйонів 203 тисячі 711 гривень. Договір реструктуризації планується укласти на 5 років. Сума щомісячного платежу складатиме близько 336 тисяч 728 гривень. Відповідно до чинного законодавства та договору реструктуризації 11 мільйонів 277 тисяч 383 гривень пені та штрафів після завершення виплат будуть НАК «Нафтогазом» України списані», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, НАК «Нафтогаз України» прийняли всі документи щодо організації початку опалювального сезону у Шепетівці. 1 листопада, у місті офіційно розпочався опалювальний сезон 2019/2020 років.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую