ye-logo.v1.2
23 Січня, 2020

Хто і за скільки охороняє головну ялинку Хмельницького

Юна МІТРАШКО Суспільство 2385 1
У грудні охорона новорічної ялинки коштуватиме бюджету міста 57 тисяч гривень
У грудні охорона новорічної ялинки коштуватиме бюджету міста 57 тисяч гривень. Фото: Артема Баландіна

Комунальники кажуть, найчастіше від рук хуліганів страждають гірлянди.

Для охорони головної ялинки Хмельницького та інших новорічних локацій декілька років поспіль залучають приватну фірму. За словами Василя Кабальського, головного спеціаліста відділу благоустрою міста, цього року відповідний договір також уклали і охоронці приступили до роботи. Ця послуга у грудні коштуватиме міському бюджету 57 тисяч гривень. Під охорону ялинку здали 30 листопада і охоронятимуть орієнтовно до 20 січня.

«Зараз укладений договір з приватною охоронною фірмою з 1 грудня до 31 грудня. Згідно з договором, вартість охорони новорічного містечка коштує 57 тисяч гривень. З нового бюджетного року буде укладений договір на січень. Яка тоді буде вартість послуг - поки невідомо», - коментує Василь Кабальський.

Працюватимуть охоронці на всій локації новорічного містечка. Це вулиця Проскурівська від вулиці Володимирської до Соборної. Залучено до охорони шість чоловік.

«Вони чергують цілодобово на усій території містечка. В разі порушень в них є кнопка виклику поліції. Цього року поки що все спокійно. Минулого року фіксували незначні порушення, найбільше від рук хуліганів страждають гірлянди, які розвішані вздовж вулиці. Так, двох хуліганів, які минулого року пошкодили гірлянду, вчасно затримали і вони відшкодували вартість збитку», - розповідає Василь Кабальський.

В минулому 2018 році, охорона ялинки в грудні коштувала 44 тисячі гривень. За словами Василя Кабальського, те що цього року послуга дорожча на 13 тисяч гривень, пов’язана зі зростанням рівня зарплат. Окрім того, договір про охорону новорічних локацій уклали з тією ж фірмою, що і минулоріч - ТОВ "Охоронне агентство "Добробут".

Коментарі:

Віталій Українець 12.12.2019 16:25

встановлення цифрових відеокамер дали би суттеву економію для міста!

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую