ye-logo.v1.2
22 Січня, 2020

Напис «Хмельницький» світитиметься не лише зі сторони Тернополя

Андрій ЯЩИШЕН Суспільство 1374
Підрядником став підприємець, обраний депутатом Шаровечківської сільської ради
Підрядником став підприємець, обраний депутатом Шаровечківської сільської ради. Фото: ілюстративне wikimapia.org

Наразі оновлення трьох стел обійшлося міській скарбниці у понад 771 тисячу гривень.

Сьогодні, 13 грудня, міське управління житлово-комунального господарства уклало договір з підприємцем, який має провести капітальний ремонт літер «Хмельницький» на в’їзді в обласний центр з боку Старокостянтинова. Оновлена стела буде світися у темну пору доби. Відповідна інформація з’явилася на порталі публічних закупівель «Prozorro».

За інформацією «Prozorro», в електронній закупівлі на встановлення стели з внутрішнім підсвічуванням літер «Хмельницький» на в’їзді з боку Старокостянтинова був лише один учасник — фізична особа-підприємець Жугда Олександр Казимирович. Оновлення цієї стели коштує міському бюджету понад 273 тисячі 976 гривень. Необхідні роботи підрядник має провести до 20 грудня.

Подібні угоди з цим ФОПом хмельницьке управління ЖКГ укладало 23 жовтня та 9 грудня цього року. Тоді йшла мова про встановлення стел з підсвічуванням літер на в’їздах в обласний центр з боку Тернополя та Вінниці. Загальна вартість оновлення усіх трьох написів «Хмельницький» складає понад 771 тисячу 407 гривень.

«Наразі світяться лише літери зі сторони Тернополя, адже оновлена стела була встановлена ще восени, — розповідає начальник міського управління житлово-комунального господарства Василь Новачок. — Над оновленням стели «Хмельницький» з боку Кам’янця-Подільського працюватимемо вже у наступному році».

За інформацією ресурсу «Clarity-Project.info», ФОП Жугда Олександр Казимирович зареєстрований у селі Шаровечка Хмельницького району. Крім встановлення літер з підсвічуванням, управління ЖКГ Хмельницької міської ради з ним цьогоріч укладало ще низку договорів. Наприклад, на поточний ремонт скульптурних композицій Миколи Мазура у сквері імені Тараса Шевченка та поточний ремонт сходів на вулиці Західно-Окружній.

У 2015 році Олександра Жугду обрали депутатом Шаровечківської сільської ради сьомого скликання. В його останній електронній декларації зазначається, що торік його дохід від зайняття підприємницькою діяльністю становив 687 тисяч 553 гривні. У 2018-му всією задекларованою нерухомістю, тобто трьома земельними ділянками й житловим будинком у Шаровечці, володіла його дружина. Безпосередньо в Олександра Жугди у власності є лише автомобіль «Opel Vivaro» 2004 року випуску.

Читайте також: Юних хмельничан вчитимуть створювати роботів

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую