ye-logo.v1.2
10 Серпня, 2020

Хмельниччина стала лідером з освоєння коштів на дороги — радник прем’єра

Суспільство 2731
Хмельниччина освоїла 95 відсотків коштів Дорожнього фонду
Хмельниччина освоїла 95 відсотків коштів Дорожнього фонду. Фото: ілюстративне km.ukravtodor.gov.ua

Юрій Голик назвав лідерів та аутсайдерів з використання коштів на ремонт й утримання автошляхів.

Радник прем’єр-міністра України Юрій Голик, який курує напрямок інфраструктурних проєктів, днями написав на своїй сторінці у фейсбуці про стан освоєння коштів Дорожнього фонду. Торкнувся він і ситуації в Хмельницькій області.

За інформацією допису Юрія Голика, становим на 30 листопада обласним державним адміністраціям загалом на Дорожній фонд з державної скарбниці вже надійшло 13,7 мільярда гривень. Ці кошти передбачені на утримання та ремонт обласних і сільських доріг. Крім того, 20 відсотків з цієї суми облдержадміністрації можуть використати на ремонт автошляхів всередині населених пунктів.

«Здавалося — ось воно, щастя. Гроші впали з неба, просто використовуй їх. Але наявність грошей — це не завжди якісні дороги. Ще потрібний менеджмент. З 13,7 мільярда гривень, які надійшли українським ОДА, наразі використано лише 10,9 мільярда гривень», — підкреслив Юрій Голик.

Також він розповів, що лідерами з використання Дорожнього фонду є три облдержадміністрації — Хмельницька, Харківська та Дніпропетровська. Кожна з них вже освоїла 95 відсотків виділених їм з державної скарбниці коштів. Натомість головними аутсайдерами радник прем’єра називає Чернівецьку, Івано-Франківську, Житомирську та Донецьку ОДА. Кожна з них використала приблизно 45 відсотків коштів Дорожнього фонду.

Як раніше повідомляла пресслужба Хмельницької облдержадміністрації, впродовж цього року області з державного бюджету має надійти приблизно 1,13 мільярда гривень для ремонту та утримання понад 66 кілометрів автошляхів краю.

Читайте також: Київська компанія створить проєкт реконструкції хмельницького аеропорту

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую