ye-logo.v1.2

На Хмельниччині з алкогольним отруєнням госпіталізували 11-річного школяра

Суспільство 3289
Продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років заборонено в Україні
Продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років заборонено в Україні. Фото: ілюстративне з volyn24.com

Хлопець розповів, що вживав пиво.

У п’ятницю, 13 грудня, в Шепетівці 11-річного хлопчину у вкрай тяжкому стані, без свідомості було доставлено у реанімацію. Виявляється, у неповнолітнього сталося передозування алкоголем. До тями школяр прийшов лише наступного дня – у суботу. Наразі він у задовільному стані. Про це повідомляє місцеве інтернет-видання «День за Днем».

«Вже сьогодні, 16 грудня, я зустрілася з неповнолітнім та його мамою. Було проведено з обома профілактичні бесіди з приводу того, що сталося. До того ж, вже направлено звернення до підприємців, аби не продавали неповнолітнім алкоголь. Щодо матері неповнолітнього, то служба скерує подання у поліцію за 184 статтею Кодексу України про адміністративні правопорушення – невиконання батьками обов’язків щодо виховання своїх дітей», – у телефонній розмові «День за Днем» повідомила Катерина Купрацевич, начальник служби у справах дітей виконавчого комітету Шепетівської міської ради.

Під час бесіди хлопець сказав, що не пам’ятає, як опинився у лікарні. Пояснив лише, що того дня він пішов гуляти з другом, далі вони вживали пиво. Та лікарі переконані, що самим пивом справа не обійшлася.

Нагадаємо, продавати алкогольні напої та тютюнові вироби особам, які не досягли 18 років, в Україні заборонено.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую