ye-logo.v1.2
8 Квітня, 2020

Де у Хмельницькому відсвяткувати Новорічну ніч та корпоративи: огляд цін

Суспільство 2813
Далеко не всі заклади працюють у Новорічну ніч
Далеко не всі заклади працюють у Новорічну ніч. Фото: ілюстративне blog.metro.ua

У багатьох закладах ціни коливаються у залежності від обраного залу, меню чи святкової програми.

До Нового року залишилося зовсім небагато часу. Тому кореспонденти сайту «Є» дізналися ціни на святкування корпоративів і Новорічної ночі у низці хмельницьких ресторанів, кафе, барів.

Далеко не всі заклади працюють у Новорічну ніч. Звісно, її святкування коштуватиме дорожче, аніж корпоративу. Ціни в деяких закладах стартують від 500 гривень. Часто вартість залежить від рівня святкової програми, меню, зали та іміджу закладу.

У цьому огляді кореспонденти питали вартість проведення корпоративів і святкування Новорічної ночі з розрахунку на одну людину. Отож, розпочнемо зі закладів, де можна провести не лише корпоратив, а й зустріти 2020-й: 

Ресторанно-готельний комплекс «Sobkoff»: ціна на новорічні корпоративи коливається від обраного залу з власною святковою програмою, тому є такі ціни: 1 тисяча гривень, 1 тисяча 100 гривень та 1 тисяча 200 гривень. Новорічна ніч коштуватиме 2 тисячі 500 гривень (зі святковою програмою з київськими артистами та індивідуальними подарунками для гостей).
Адреса: вулиця Прибузька, 15/1.

Готельно-ресторанний комплекс «Шотландія»: мінімальне замовлення на новорічні корпоративи коштує 800 гривень (з врахуванням ста гривень за святкову програму). А ось мінімальне замовлення на святкування Новорічної ночі складає 1 тисячу гривень (зі святковою програмою).
Адреса: вулиця Західна Окружна, 50.

Арт-кафе «Диканька»: новорічний корпоратив коштує 750-800 гривень (зі святковою програмою). Також заклад працює й у Новорічну ніч. Відсвяткувати її у «Диканьці» коштуватиме 1 тисячу 650 гривень (зі святковою програмою).
Адреса: вулиця Подільська, 93.

Ресторан «Арарат»: ціни на новорічні корпоративи коливаються від 900 до 1 тисячі 100 гривень (ціна залежить від обраної святкової програми). Заклад працює й у Новорічну ніч.
Адреса: вулиця Тернопільська, 7.

Ресторан «Franko Concert Hall»: новорічні корпоративи коштують 900 гривень. А ось святкування Новорічної ночі у цьому закладі коштуватиме 2 тисячі гривень (зі святковою програмою).
Адреса: вулиця Івана Франка, 6.

Ресторан «Поділля»: ціни на новорічні корпоративи стартують від 500 гривень (зі святковою програмою). Наразі у цьому закладі остаточно не вирішили, чи будуть працювати у Новорічну ніч, — все залежить від достатньої кількості клієнтів.
Адреса: вулиця Шевченка, 34.

Лише новорічні корпоративи:

Ресторан «Стейк Хаус» (Оздоровчо-розважальний комплекс «СВ Клуб»: фіксованих цін і програм на новорічні корпоративи немає, вони залежать виключно від обраного меню. У Новорічну ніч заклад не працює.
Адреса: вулиця Свободи, 1а.

Байк-рок клуб «Hot Club»: новорічний корпоратив коштує 500 гривень (зі святковою програмою). У Новорічну ніч цей заклад не працює.
Адреса: вулиця Подільська, 93.

Готельно-ресторанний комплекс «Берестьє»: передноворічний корпоратив коштує 800 гривень (зі святковою програмою). Втім, у цьому закладі говорять, що майже всі місця вже зайняті.
Адреса: вулиця Гарнізонна, 4а (мікрорайон Ракове).

Ресторація Шпігеля: на новорічні корпоративи пропонується святкова програма з Дідом Морозом, проте мінімальної фіксованої ціни у закладі на меню немає, стартують ціни з 600 гривень (без алкоголю.). У Новорічну ніч заклад не працює.
Адреса: вулиця Володимирська, 63.

Ресторація «Куркуль»: фіксованої ціни на новорічні корпоративи немає — все залежить від побажання замовника. У Новорічну ніч цей заклад не працює.
Адреса: вулиця Героїв Майдану, 8.

Ресторан «Містер Чарлі»: ціни на новорічні корпоративи стартують від 600-700 гривень. У Новорічну ніч цей заклад не працює.
Адреса: вулиця Заводська, 30.

Ресторан «Сонечко»: новорічний корпоратив коштує 750 гривень (зі святковою програмою). У Новорічну ніч цей заклад не працює.
Адреса: вулиця Паркова, 2.

Ресторан «Villa Roza»: на новорічні корпоративи у закладі є три ціни — 800 гривень, 900 гривень і 1 тисячу гривень (плюс 80 гривень за святкову програму). У Новорічну ніч цей заклад не працює.
Адреса: вулиця Проскурівська, 66/1 (фактично у сквері імені Івана Франка).

Ресторан «Сад на Європейській»: новорічні корпоративи коштують від 850 гривень (зі святковою програмою). У Новорічну ніч цей заклад не працює.
Адреса: вулиця Європейська, 16.

Гостинний двір «Спокуса»: новорічний корпоратив коштуватиме 600 гривень (кухня), а музичний супровід ще додатково 30 гривень (стандартної програми немає). У Новорічну ніч цей заклад не працює.
Адреса: вулиця Білогородська, 13.

Ресторан «Amour family» (Готельно-ресторанний комплекс «Вік-Жан»): новорічні корпоративи коштують від 800 до 1 тисячі гривень. У Новорічну ніч цей заклад не працює.
Адреса: вулиця Березнева, 5/1.

Готельно-ресторанний комплекс «Південна Брама»: чіткої ціни на новорічні корпоративи немає, адже все залежить від складеного меню. Втім, в середньому ціна може коливатися на рівні 500-550 гривень. У Новорічну ніч цей заклад не працює.
Адреса: вулиця Житецького, 1/1.

Ресторан «Парк Готель»: новорічний корпоратив коштуватиме одну тисячу гривень. У Закладі говорять, що у них залишилося обмаль місць. У Новорічну ніч цей заклад не працює.
Адреса: проспект Миру, 103/3.

Читайте також: Куди піти з дітьми у Хмельницькому на зимові свята

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую