ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Сесія Хмельницької міської ради: об'єднання з Давидківцями і виключення Сергія Мандзія з виконкому (ЗАПИС)

Суспільство 4247

Сьогодні, 24 грудня, пройде позачергова сесія Хмельницької міської ради.

На розгляд депутатів міськради буде винесено 33 питання порядку денного. Ключовим стане погодження створення об’єднаної територіальної громади зі селом Давидківці.

Отож, місцеві обранці повинні проголосувати за проєкт рішення, яким дають згоду на добровільне приєднання територіальної громади села Давидківці до Хмельницької міської об’єднаної територіальної громади. Фактично це рішення стане офіційною відповіддю на пропозицію Давидковецького сільського голови Олександра Ланкевича. Крім того, Хмельницький міський голова Олександр Симчишин вже висловлювався, що від такого об’єднання виграють обидві сторони.

Також депутати голосуватимуть за внесення змін до складу виконавчого комітету. А саме: вони мають виключити з нього Серія Мандзія, який свого часу потрапив до цього органу місцевого самоврядування як представник партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Причина: цього місяця Сергій Володимирович став народним депутатом від партії «Слуга народу».

Крім того, на розгляд депутатів будуть винесені й інші проєкти рішень, які стосуються прийняття програми висвітлення діяльності міської влади, призначення персональних стипендій діячам культури, затвердження програми поводження з побутовими відходами… Втім, левову частку питань порядку денного традиційно займуть земельні справи.

Початок позачергової сесії Хмельницької міської ради запланований на 14:00.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую