ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Зеленський призначив стипендію школярці з Хмельниччини

Суспільство 5528
Для учнів шкіл щомісяця виплачуватиметься 1 тисяча 420 гривень цієї президентської стипендії
Для учнів шкіл щомісяця виплачуватиметься 1 тисяча 420 гривень цієї президентської стипендії. Фото: ілюстративне president.gov.ua

П’ятикласниця отримуватиме президентську стипендію за перемогу в міжнародному конкурсі.

Володимир Зеленський призначив президентську стипендію для 39 школярів і студентів. Усі вони є переможцями дев’ятого Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Серед них є й п’ятикласниця зі Славути Софія Придачук. Відповідний указ був опублікований вчора, 24 грудня, на сайті Офісу президента України.

«Постановляю призначити строком на один календарний рік стипендію президента України переможцям ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Придачук Софії — учениці 5 класу навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів, гімназія» № 5 міста Славути Хмельницької області», — йдеться в указі.

Фінальний етап цього конкурсу проходив у 2 лютого цього року у всіх регіонах України. Згідно з наказом Міністерства освіти та науки України Софія Придачук отримала диплом першого ступеня серед учнів 5-11 класів. Також на сайті МОН зазначається, що для учнів шкіл щомісяця виплачуватиметься 1 тисяча 420 гривень цієї президентської стипендії.

Читайте також: Зеленський призначив премію молодій науковиці з Хмельницького

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую