ye-logo.v1.2
22 Вересня, 2020

Кам’янчанка боролася за перемогу в суперфіналі «МастерШефа»

Суспільство 1918
Лілія запросила Ектора Хіменс-Браво в гості до Кам\'янця-Подільського, де пообіцяла йому приготувати банош.
Лілія запросила Ектора Хіменс-Браво в гості до Кам'янця-Подільського, де пообіцяла йому приготувати банош. . Фото: stb.ua

Свою кулінарну майстерність демонструвала аматорка Лілія Сорокіна.

Днями вийшов останній випуск дев’ятого сезону кулінарного шоу «МастерШеф» на каналі СТБ. У суперфіналі проєкту змагалося троє кулінарів-аматорів, серед яких дівчина з Кам’янця-Подільського Лілія Сорокіна.

За умовами, трьом суперфіналістам «МастерШефа» потрібно було приготувати три страви: закуску, основну страву і десерт. Цього разу судді звільнили їх від будь-яких складнощів, які раніше постійно влаштовували аматорам. Підтримати кухарів в останній кулінарній битві сезону прийшли їх родичі та учасники, які вже вибули з шоу раніше.

«На вас чекає ідеальне виконання трьох страв. У вас буде 2,5 години на створення кулінарних полотен. Головне правило суперфіналу – більше жодних правил. Ви будете готувати без будь-яких умов чи ускладнень. Але другого шансу не буде», - сказав Ектор Хіменс-Браво.

Лілія вирішила приготувати на закуску скляні равіолі з морепродуктами із соусом манго-маракуя в азіатському стилі. Однак задум не вдався. Закуски у формі равіолі в кулінарки не вийшли. Як зазначили судді проєкту під час дегустації, смак страви чудовий, але презентація не вдалася.

На основну страву кам’янчанка приготувала сібас з соусом галанде з лавандою і паленту на грилі з лимограсом і лимонною цедрою та з глазурованими овочами. «Ваша риба на вигляд трохи сухувата, але насправді вона дуже ніжна. Невдала презентація. Коли я дивлюся на паленту, мені не хочеться її куштувати, але смак чудовий. Мене обурює, коли дисгармонія між виглядом страви і її смаком», - зауважив Ектор.

На десерт у дівчини була шоколадна сфера у формі кокосу з лавандовим мусом і кокосовим бісквітом. Однак і тут яскрава презентація виявилася невдалою. Шоколадний кокос суддям ледь вдалося розколоти. Щоправда, його начинка дегустаторам сподобалася.

На жаль, кам’янчанці не вдалося переконати суддів, що її страви були найкращими. Перемогу в суперфіналі «МастерШефа» здобув Сергій Денисов. А Лілія запросила Ектора Хіменс-Браво в гості до Кам’янця-Подільського, де пообіцяла йому приготувати банош. Адже, за словами Ектора, найкращий банош у своєму житті він куштував саме у Кам’янці.

Читайте також: Дівчата-хмарочоси: Нікітюк і Педан випустили спільний кліп.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую