ye-logo.v1.2
28 Січня, 2020

У центрі Хмельницького влаштують костюмований забіг

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 573
Забіг пройде вулицею Проскурівською
Забіг пройде вулицею Проскурівською. Фото: з архіву

Захід буде благодійним.

Цієї неділі у Хмельницькому відбудеться новорічно-різдвяний костюмований забіг. Долучитися до події із жартівливою назвою «Розженемо олів’є» пропонують усім активним хмельничанам. Містян запрошують приходити сім’ями, аби разом провести вихідний.

Вперше подібний захід під час зимових свят хмельничани влаштували минулого січня. Тоді центральною вулицею Хмельницького пробігли кілька десятків юних жителів міста. Як розповіла одна з організаторів фанзабігу, голова ГО «Молодь за краще майбутнє» Леся Романюк, цьогоріч подія буде благодійною.

«Забіг організовуємо в рамках Різдвяного ярмарку. Його учасники мають можливість допомогти хворим дітям та підтримати їх благодійним внеском згідно своїх можливостей. Усі гроші, які ми зберемо, передамо благодійному фонду «Карітас» і вони будуть розпоряджатися ними, - говорить Леся. - Ми запрошуємо на цей захід, у першу чергу, сім’ї з дітьми, молодь, активних хмельничан. Під час фанзабігу будемо говорити про сімейні цінності, розіграємо цікаву історію. Буде й кілька розважальних зупинок для учасників забігу».

Забіг буде не на швидкість, проведуть його у формі квесту. По місту будуть розташовані тематичні локації, де учасники мають виконати підготовлені завдання. Фінішуватимуть хмельничани біля головної ялинки міста із святковим хороводом і хлопавками.

Фанзабіг відбудеться у неділю, 5 січня. Початок о 16-ій годині біля ТЦ «Дитячий світ».

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую