ye-logo.v1.2
20 Жовтня, 2020

Виконком у прямому ефірі: демонтаж тимчасових споруд і розчищення Південного Бугу (ЗАПИС)

Суспільство 2620

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Сьогодні, 9 січня, відбудеться перше у цьому році засідання виконавчого комітету Хмельницької міської ради.

Перше у 2020 році засідання виконкому буде не надто тривалим. Його члени мають розглянути лише 15 питань порядку денного.

Один з проєктів рішення виконавчого комітету стосуватиметься капітального ремонту та розчищення річки Південний Буг і водовідвідних каналів від вулиці Трудової до східної об’їзної дороги поблизу села Копистин. Щоправда, члени виконавчого комітету поки голосуватимуть за передачу необхідної для цього документації з балансу одного управління на баланс іншого. Тобто вона перейде від міського управління екології та контролю за благоустроєм до управління житлово-комунального господарства. Вартість запланованих робіт наразі оцінюють у 428 тисяч 400 гривень.

Також члени виконкому можуть прийняти низку рішень, які стосуються демонтажу тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності. Наразі під знесення підпадає п’ять таких споруд.

Крім того, вони мають затвердити передачу з балансу Хмельницької дитячо-юнацької школи №3 місцевим навчальним закладам двох столів для настільного тенісу. Такий спортивний інвентар можуть отримати Хмельницький ліцей №17 та спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів № 29.

Решта питань порядку денного стосуватиметься оренди комунального майна, переведення садових будинків у житлові, дозволу на облаштування вітрини для магазину та пільгової передплати колишньої комунальної газети «Проскурів».

Початок засідання виконавчого комітету Хмельницької міської ради запланований на 14:00.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую