ye-logo.v1.2
9 Квітня, 2020

Знову кадрові зміни у "білому домі"

Суспільство 1652
Катерина Савчук стала директором Агенції регіонального розвитку
Катерина Савчук стала директором Агенції регіонального розвитку. Фото: Зі сторінки у Фейсбуці U-LEAD Хмельницький регіональний офіс

В агенцію регіонального розвитку прийшла директорка з досвідом проєктного менеджменту.

Наглядова рада Агенції регіонального розвитку (АРР) спочатку звільнила Романа Примуша, який став першим заступником голови Хмельницької ОДА, і відразу призначила нового керівника. Очолила агенцію Катерина Савчук, яка до того була менеджеркою з регіонального розвитку в АРР та Програмі «U-LEAD з Європою».

Катерина Савчук зазначила, що одним із головних напрямків роботи агенції буде реалізація реальних інвестиційних проектів для області.

«Агенція – це не чергова структура, яка займається рутинною чи паперовою роботою. Це організація, яка буде формувати і навчати проєктні команди та розробляти самі проєкти у різних напрямках, які спрямовані на створення робочих місць і доданої вартості у різних сферах», – зазначила Катерина Савчук.

Новопризначена директорка має немалий досвід реалізації проектів міжнародної технічної допомоги. Вона ще з 2005 року реалізовує проєкти як за кошти Європейського союзу, Програми розвитку ООН, українського фонду соціальних інвестицій та Міжнародного фонду «Відродження».

Читайте також: Офіційно призначений перший заступник голови Хмельницької ОДА
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую