ye-logo.v1.2
9 Квітня, 2020

Світлини хмельницького фотографа можна побачити на білбордах країни

Суспільство 952
Світлини Сергія Зиська уже на білбордах
Світлини Сергія Зиська уже на білбордах. Фото: із фейсбук-сторінки bigmedia.ua

Розмістили роботи Сергія Зиська безкоштовно.

Одна із рекламних агенцій столиці реалізовує соціальний проєкт, покликаний популяризувати природні та історичні пам’ятки України. Організація збирає роботи фотохудожників та безкоштовно друкує їх на білбордах та сітілайтах країни. До участі в проєкті долучився хмельницький фотохудожник Сергій Зисько, який надав компанії своїх декілька світлин.

«Десь восени на вулицях Хмельницького я помітив білборд зі світлиною свого друга фотографа. Вирішив поцікавитись, як туди вона потрапила. Знайшов сайт рекламної агенції, зв’язався із керівництвом і запропонував свої світлини для проєкту», - розповідає Сергій Зисько.

За його словами, організаторам надіслав власне портфоліо, а вони вже обрали біля десяти світлин, що підходили тематиці білбордів. Зокрема, серед відібраних були фотознімки двох водоспадів області Маліївецького та Бурбунського, також Буцький каньйон, Підгорецький та Золочівський замки та інші.

Фото: bigmedia.ua
Фото: із фейсбук сторінки Сергія Зиська

«У грудні з'явились перші мої фото на білбордах та сітілайтах. У Хмельницькому їх ще не бачив, але друзі казали, що є в Києві та Івано-Франківську. Я надав свої світлини для проєкту, щоб популяризувати українське, показати людям, що в нас в країні є унікальні природні місця, неповторні архітектурні споруди історичного значення», - додає фотограф.

Нагадаємо, світлина хмельницького фотографа Сергія Зиська увійшла до десятки найкращих фотографій пам’яток природи України у щорічному фотоконкурсі «Вікі любить Землю».

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую