ye-logo.v1.2

Хмельничан запрошують долучитися до Вікімарафону

Суспільство 3455
На честь чергової річниці української Вікіпедії Хмельницький долучиться до Вікімарафону
На честь чергової річниці української Вікіпедії Хмельницький долучиться до Вікімарафону. Фото: з архіву

Охочі містяни можуть стати співавторами української Вікіпедії.

З 26 січня по 1 лютого в Україні триватиме Вікімарафон. Акцію з написання нових статей до української Вікіпедії організують з нагоди її 16-річчя, яке відбудеться 30 січня.

Хмельницький долучиться до акції 27 січня. У читальному залі Хмельницької міської центральної бібліотеки протягом чотирьох годин всі охочі зможуть попрацювати над створенням нових статей на будь-яку тему до вільної енциклопедії.

«Якщо Ви вирішили взяти участь у Вікімарафоні-2020, заповніть анкету до 25 січня для кращої підготовки заходу», - пропонують у пресслужбі міськради.

Для тих, хто не може визначитися чи знайти тему для статті, у Вікіпедії укладено спеціальні списки «червоних посилань» – статей, яких поки що бракує в онлайн-енциклопедії.

Вікімарафон у Хмельницькому відбудеться 27 січня з 9.00 до 13.00 за адресою вулиця Подільська, 78. Контактна особа: Міхалевська-Жмуцька Валентина, телефони: (0382) 72 07 13; 096 506 05 67.

Нагадаємо, минулого року хмельничани, які долучилися до Вікімарафону, віришили наповнити енциклопедію статтями про визначних постатей області та місцеву архітектуру.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую