ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельничан запрошують долучитися до Вікімарафону

Суспільство 1258
На честь чергової річниці української Вікіпедії Хмельницький долучиться до Вікімарафону
На честь чергової річниці української Вікіпедії Хмельницький долучиться до Вікімарафону. Фото: з архіву

Охочі містяни можуть стати співавторами української Вікіпедії.

З 26 січня по 1 лютого в Україні триватиме Вікімарафон. Акцію з написання нових статей до української Вікіпедії організують з нагоди її 16-річчя, яке відбудеться 30 січня.

Хмельницький долучиться до акції 27 січня. У читальному залі Хмельницької міської центральної бібліотеки протягом чотирьох годин всі охочі зможуть попрацювати над створенням нових статей на будь-яку тему до вільної енциклопедії.

«Якщо Ви вирішили взяти участь у Вікімарафоні-2020, заповніть анкету до 25 січня для кращої підготовки заходу», - пропонують у пресслужбі міськради.

Для тих, хто не може визначитися чи знайти тему для статті, у Вікіпедії укладено спеціальні списки «червоних посилань» – статей, яких поки що бракує в онлайн-енциклопедії.

Вікімарафон у Хмельницькому відбудеться 27 січня з 9.00 до 13.00 за адресою вулиця Подільська, 78. Контактна особа: Міхалевська-Жмуцька Валентина, телефони: (0382) 72 07 13; 096 506 05 67.

Нагадаємо, минулого року хмельничани, які долучилися до Вікімарафону, віришили наповнити енциклопедію статтями про визначних постатей області та місцеву архітектуру.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую