ye-logo.v1.2

Січнева вартість газу змінилася: скільки мають заплатити жителі Хмельниччини

Суспільство 9742 3
Січнева ціна на газ як за товар знизилася для населення на одну гривню
Січнева ціна на газ як за товар знизилася для населення на одну гривню. Фото: ілюстративне unian.net

На зміну вартості блакитного палива вплинула постанова уряду.

Наприкінці січня Кабмін прийняв постанову, що до 1 травня цього року вартість газу для населення буде «плаваючою». Вона буде прив’язана до цін на блакитне паливо на нідерландському газовому хабі «TTF». Через це за січень жителям Хмельниччини потрібно буде сплатити за газ менше, ніж очікувалося.

Як повідомляють у пресслужбі АТ «Хмельницькгаз», січнева вартість за кубометр газу на гривню менша, ніж раніше планувалося. Жителі Хмельниччини за січень мають платити 5,868 гривні за метр кубічний.

«Вартість природного газу без врахування податку на додану вартість складає 4,89 гривні, а ПДВ становить 98 копійок. Таким чином вартість газу як товару у січні — 5,868 гривні за метр кубічний», — зазначають у АТ «Хмельницькгаз».

Аналогічні ціни на газ за січень діють і для споживачів ПРАТ «Шепетівка Газ».

Нагадаємо, раніше планувалося, що січнева ціна за природний газ для хмельничан становитиме 6,91 гривні за кубічний метр. Проте наразі її переглянули й вона знизилася на одну гривню.

Крім того, з січня жителі Хмельниччини вже отримують дві платіжки за газ: перша за блакитне паливо як за товар, інша — за його доставку.

Коментарі:

Віталій Українець 04.02.2020 20:15

де в світі беруть за доставку треба було статтю наваяти! ціна на біржі біля 100$ за 1тис м3. що для наших дурачків можна 7 000 грн рахувати?

Адміністратор 04.02.2020 13:30

Дякуємо за ваш коментар. Ситуація наступна: планувалося, що в січні ціна за газ складе 6,91грн плюс тариф на доставку газу 1,044. В даній новині не йдеться про суму, а лише окремо про ціну газу. А написати "ціну газу січневу разом з доставкою" ми не зможемо, тому що вона вираховується індивідуально, за формулою: (???/12*1.044), тобто обсяг спожитого вами газу за минулий рік, треба поділити на 12 (місяців) і помножити на 1.044. Далі об'єм спожитого газу за січень помножити на 5,868грн. Обидві суми додати і в результаті вийде повна ціна газу (з транспортуванням), яку доведеться заплатити за січень.

04.02.2020 12:39

Автор статьї, Ви кажете що ціна знизилася на 1 гривню і становить 5'868 грн., А планувалося 6'91 грн., Питання чому Ви маніпулюєте ,а дже без доставки газ неможливо купити, його ціна у січні становить 7'10 сім гривень і десять копійок, Отже Ви авторе написали брехливу статтю, що маніпулює уявою людей,. Прошу написати ціну газу січневу разом з доставкою

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую