ye-logo.v1.2

Тарифи на воду зросли: як хмельничани платитимуть за лютий

Суспільство 5940 1
Споживачі сплачуватимуть за новими тарифами за не повний місяць
Споживачі сплачуватимуть за новими тарифами за не повний місяць. Фото: aif.ua

Нові тарифи на водопостачання і водовідведення починають діяти з 5 лютого.

Сьогодні, 5 лютого, для абонентів підприємства «Хмельницькводоканал» змінилися тарифи на послуги водопостачання та водовідведення. Відповідну постанову про зміну тарифу оприлюднила Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Так, відсьогодні тариф на водопостачання складає 11,38 гривні (до цього 9,78 гривні) за кубічний метр (з ПДВ), а водовідведення — 10,32 гривні (до цього 8,50 гривень) за метр кубічний (з ПДВ).

У підприємстві зазначають, що вартість послуг зросла на 18 відсотків. Та оскільки, тариф набрав чинності сьогодні, то споживачі сплачуватимуть за ним за не повний місяць. Тобто, 4 дні будуть розраховані за попереднім тарифом, а наступні 25 - за новим.

«Для споживачів, у яких встановлені лічильники, і для тих, в кого їх немає, вартість за лютий розраховуватимуть однаково. За показниками або за нормою споживання розраховується середня кількість споживання на добу. Чотири доби рахуватимуть за старим тарифом, наступні 25 - за новим», - коментує заступник директора з економічних питань МКП «Хмельницькводоканал» Олексій Лункін.

Коментарі:

05.02.2020 12:34

Вода це ж надра ,а надра належить народу України, скоро всі звалять за кордон.

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую