ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Для розширення хмельницького сміттєзвалища придбають нові земельні ділянки

Суспільство 2975
Для придбання земельних ділянок додатково передбачили понад пів мільйона гривень
Для придбання земельних ділянок додатково передбачили понад пів мільйона гривень. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Завдяки цьому місто зможе отримати кошти ЄБРР для реконструкції сміттєзвалища.

Хмельницька міська рада передбачила додаткові кошти на придбання нових земельних ділянок для розширення меж місцевого полігону твердих побутових відходів. Завдяки цьому обласний центр зможе отримати кілька мільйонів євро гранту від Європейського банку реконструкції та розвитку, який буде спрямований на реконструкцію сміттєзвалища. За такі зміни до місцевого бюджету на цей рік хмельницькі депутати проголосували вчора, 6 лютого, на позачерговій сесії міської ради.

Згідно з рішенням Хмельницької міської ради, бюджетні зміни торкнулися лише комунального підприємства «Спецкомунтранс». Таким чином витрати підприємства на розробку оцінки впливу на довкілля для сміттєзвалища були скорочені на 532 тисячі 650 гривень. Натомість ці кошти заклали на придбання нових земельних ділянок.

Як пояснив заступник Хмельницького міського голови Володимир Гончарук, для розширення меж сміттєзвалище заплановано купити ще 40 соток землі. Після придбання нових ділянок розпочнеться 120-денний етап підписання угоди з Європейським банком реконструкції та розвитку.

«Тобто ми робимо черговий крок для отримання від ЄБРР 15 мільйонів євро кредиту для будівництва сміттєпереробного підприємства та 5 мільйонів євро безповоротного гранту для реконструкції полігону побутових відходів, — розповідає Володимир Гончарук. — Є сподівання, що Хмельницький тримає грант до кінця цього року».

Нагадаємо, 5 мільйонів гривень гранту ЄБРР має піти на реконструкцію хмельницького сміттєзвалища. Зокрема, заплановано зміцнити його схили, провести його рекультивацію, створити на його території «зелені зони», а також продовжити його дегазацію.

Для реконструкції сміттєзвалища та будівництва сміттєпереробного заводу міська рада придбала вже низку земельних ділянок.

Читайте також: Хмельницькі депутати проголосували проти двох платіжок за газ

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую