ye-logo.v1.2
29 Жовтня, 2020

Хмельничанин колекціонує ложки та виделки, які знаходить у каналізації

Суспільство 3470
Сергію Вікторовичу доводиться виймати з каналізаційних мереж усе, що змили хмельничани в унітаз
Сергію Вікторовичу доводиться виймати з каналізаційних мереж усе, що змили хмельничани в унітаз. Фото: автора

Серед експонатів є шестисантиметрова ложка.

51-річний хмельничанин Сергій Стахов п’ять років працює у міському комунальному підприємстві «Хмельницькводоканал». Щодня чоловік, у складі аварійної бригади, виїжджає на аварійні виклики з розчистки каналізації. Сергію Вікторовичу доводиться виймати з каналізаційних мереж усе, що змили хмельничани в унітаз. Найчастіше серед різного непотребу чоловік зустрічає виделки та ложки.

«Довгий час я просто викидав усе, що знаходив. Однак потім почав збирати ложки та виделки, які щодня виймав з люків по декілька штук. Згодом, це стало моїм захопленням. Деякі колеги, які дізналися про моє хобі, насміхалися наді мною, а деякі навпаки, допомагали збирати колекцію», - каже Сергій Стахов.

У колекції чоловіка понад сотня експонатів, які він збирав впродовж двох років. Найбільше – чайних ложечок. Вони є різного розміру та дизайну. Найменшою є ложка, довжина якої становить шість сантиметрів.

«Інколи я знаходжу посріблені столові вироби, інколи – з різноманітним гравіюванням. Вони досить незвичні», - розповідає Сергій Вікторович.

У майбутньому хмельничанин планує обробити усі експонати кислотою, аби вони знову засяяли та зробити з них стенд.

«Хочу, щоб люди, які приходили до нашого підприємства, бачили, що потрапляє в каналізацію. Сподіваюся, що вони задумуються, що унітаз – це не смітник», - каже чоловік.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую