ye-logo.v1.2

Чому у хмельницьких школах не працює електронний журнал

Суспільство 2426 1
Сервери, на яких збереглася уся інформація, перенесли і програма дала збій
Сервери, на яких збереглася уся інформація, перенесли і програма дала збій. Фото: колаж автора

У міському Департаменті освіти та науки повідомили, що ситуація складна.

Понад два роки тому в хмельницьких школах поступово почали запроваджувати електронні журнали. Батьки могли дізнаватися про оцінки своїх дітей через інтернет. На його впровадження з міського бюджету було виділено 75 тисяч гривень. Однак, таке нововведення до 2020 року недожило. 

«Ситуація складна. Сервери, які зберігали усю інформацію, перенесли і програма дала збій. Відновити її було складно. До того ж, вчителі та батьки скаржилися, що вона була незручна. Саме тому ми почали розробляти нову програму. Наразі вона є пілотною і нею користуються три школи міста - СЗОШ № 29, ЗОШ № 22 та НВК №2. Тестування проводитиметься ще до кінця навчального року. Якщо воно пройде вдало, є ймовірність, що з нового навчального року в інших навчальних закладах міста теж з’явиться електронний журнал», - розповіла сайту «Є» виконувачка обов’язків директора Департаменту освіти та науки хмельницької міської ради Світлана Губай.

Нагадаємо, в 2017 році у шести хмельницьких школах учням почали ставити оцінки у електронні журнали. Незабаром ще десять шкіл під'єдналися до системи.

 Читайте також: У Хмельницькому розповіли, як змінили меню в школах та дитсадках

Коментарі:

21.02.2020 20:46

Бо діти скинуться по 30 гривень на хакера ,і усі відмінниками стануть

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую