ye-logo.v1.2

Красилівське підприємство зобов'язали сплатити сотні тисяч за шкоду природі

Суспільство 3004 1
Підприємство здійснювало скид забруднюючих речовин зі зворотними водами з перевищенням встановлених нормативів
Підприємство здійснювало скид забруднюючих речовин зі зворотними водами з перевищенням встановлених нормативів. Фото: Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області

Екологи кажуть, підприємство не дотримується природоохоронного законодавства.

Екологи оприлюднили вимогу до красилівського підприємства водопровідно-каналізаційного господарства сплатити збитки, завдані природі, в сумі понад 300 тисяч гривень.

Як зазначають в Державній екологічній інспекції в Хмельницькій області, в період з 11 по 20 лютого було проведено позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства красилівським підприємстом водопровідно-каналізаційного господарства.

«В ході перевірки встановили, що підприємство, порушуючи вимоги статей 44 та 70 Водного Кодексу України здійснювало скид забруднюючих речовин зі зворотними водами з перевищенням встановлених нормативів. Розмір збитків, заподіяних державі внаслідок порушення законодавства про охорону та раціональне використання водних ресурсів, склав 318 тисяч 706 гривень», - повідомляють в Державній екологічній інспекції в Хмельницькій області.

До теми: Міське управління екології контролюватиме якість хмельницького повітря.

Екологи готують претензію про відшкодування заподіяної навколишньому природному середовищу шкоди. Зазначають, що її мають виконати добровільно в місячний термін. А у випадку невиконання цього зобов’язання інспекція буде змушена звернутись з позовом до суду про примусове стягнення завданої шкоди.

 

Коментарі:

Віталій Українець 26.02.2020 22:21

Екологи не спроможні належно виконувати свої посад.обовязки. беруть відкати та закривають очі на більшість пробл.області. Служба має бути реформована!

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую