ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому пішов з життя знаний лікар-отоларинголог

Суспільство 12862
Івану Савчуку було 69 років
Івану Савчуку було 69 років. Фото: facebook.com/pg/cliniksavchuk

Іван Савчук був одним із засновників напрямку дитячої отоларингології області.

Вчора, 26 лютого, на 69 році життя, помер колишній лікар Хмельницької міської дитячої лікарні, один із засновників напрямку дитячої отоларингології області Іван Савчук. Про це повідомили на фейсбук-сторінці дитячої клініки, яку Іван Тарасович створив п’ять років тому та очолював до останніх днів. Причин смерті лікаря не називають.

Про Івана Савчука відомо, що він десятки років віддав лікарській справі, впроваджуючи нові методи лікування в дитячій отоларингології на Хмельниччині.

Як розповіли сайту «Є» в клініці, народився Іван Тарасович на Івано-Франківщині. Після закінчення школи спочатку навчався в медичному училищі, а згодом закінчив Івано-Франківський медичний інститут з відзнакою за спеціальністю «лікар-лікувальник». Починаючи з 1979 року Іван Савчук працював лікарем-отоларингологом Хмельницкої міської дитячої лікарні. У 1985 році від очолив перше відкрите в області ЛОР-відділення, ставши на довгі роки його завідувачем. Паралельно також був обласним дитячим отоларингологом. За час його лікарської практики у відділенні було впроваджено в практику понад півтора десятка винахідницьких пропозицій медичної допомоги.

Прощатимуться з медиком завтра, 28 лютого, о 10:30 в Храмі всіх Святих Землі Української (вулиця Тернопільська, 24, біля 4 поліклініки).

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Івана Савчука.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую