ye-logo.v1.2

На Деражнянщині незаконно зрубали понад пів сотні дерев

Суспільство 2639
Правоохоронці розшукують осіб, які зрубали дерева
Правоохоронці розшукують осіб, які зрубали дерева. Фото: Державної екологічної інспекція у Хмельницькій області

Загальна сума шкоди – 600 тисяч гривень.

Учора, 27 лютого, екологи виявили незаконну вирубку дерев у Деражнянському районі. Про це повідомляє Держекоінспекція області на сторінці у фейсбуці.

«Під час проведення планової перевірки Гатнянської сільської ради Деражнянського району було виявлено, що у полезахисній смузі за межами населених пунктів сіл Гатна та Копачівка незаконно зрізано шістдесят чотири дерева різних порід. Загальна сума шкоди, яка була заподіяна державі незаконними діями становить понад 602 тисяч гривень. Правоохоронці встановлюють осіб, причетних до правопорушення», - йдеться у повідомлені.

За тиждень до того екологи виявили вирубаних 14 акацій на території пам’ятки природи місцевого значення «Чиста Криничка», за межами села Слобідка Шелехівська Деражнянського району.

«Враховуючи те, що дане злочинне діяння було скоєно на території природно-заповідного фонду, загальна сума збитків, заподіяних державі внаслідок порушення природоохоронного законодавства у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду України, склала 12 733 гривень», - зазначають у Держекоінспекції.

Матеріали по даному факту направлені до Департаменту стратегічних розслідувань Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області для встановлення винних осіб.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую