ye-logo.v1.2
30 Листопада, 2020

У Сатанові розпочали прийом ідей, які реалізують за гроші громади

Суспільство 894
Прийом заявок триває до 31 березня
Прийом заявок триває до 31 березня. Фото: satanivska-gromada.gov.ua

Прийом проєктів триватиме протягом березня 2020 року.

Бюджет участі — це можливість частково використати кошти громади на втілення своїх ідей, які мають соціальну важливість. Таку практику запроваджують останніх декілька років у багатьох містах, селищах і селах в Україні. Долучився відтепер і Сатанів.

У бюджеті Сатанівської об’єднаної територіальної громади наприкінці минулого року заклали 200 000 гривень на реалізацію конкурсу Бюджету участі у 2020 році. У документах прописали, що максимальна сума фінансування одного проекту 40 000 гривень.

Заявки приймають із 1 до 31 березня. Але перед тим, як подавати свою їдею, за умовами селищної ради, потрібно сформувати ідею, порахувати бюджет і зібрати 10 однодумців.

Розглядатимуться і матимуть шанс на фінансування проекти у сфері благоустрою території громади, організації дозвілля, заходів із енергозбереження, покращення екологічної ситуації на території Сатанівської ОТГ, або ж інших суспільно корисних напрямків.

Визначення проєктів-переможців триватиме до 31 травня, а вже з 1 червня і до 30 листопада проекти можна буде реалізовувати. Детальніше про умови можна дізнатися на сайті Сатанівської ОТГ.

Варто зазначити, що цього року у Хмельницькому, в рамках громадського бюджету реалізовуватимуть 23 проєкти.

Читайте також: Притулок та спортмайданчики: які проєкти перемогли в бюджеті участі Кам’янця-Подільського

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую