ye-logo.v1.2
11 Серпня, 2020

Без плану та грошей: у Хмельницькому хочуть облаштувати новий парк

Суспільство 8435
Поки на місці парку  лише земля
Поки на місці парку лише земля. Фото: скрін з відео

З'явиться він у приватному секторі мікрорайону Дубове.

Наприкінці жовтня минулого року у Хмельницькому офіційно затвердили появу нового парку у приватному секторі мікрорайон Дубове. Понад два гектари землі між колишнім цегельним заводом та старим аеропортом були засипані сміттям, землею та будматеріалами. Наразі непотріб звідти вивозять, а територію вирівнюють.

«У тому районі парку немає. Ми писали листи в міський департамент архітектури, питання піднімали. Нашу ідею погодили і землю відвели. Територія була закидана сміттям, ми зрозуміли, що скоро там з'являться будинки. Будинків в місті не бракує, а парків бракує. Тому й ініціював відведення земельної ділянки площею два гектари саме під парк», - каже начальник міського управління ЖКГ Василь Новачок.

За його словами, кошти на облаштування парку з міського бюджету не виділи і не будуть цього робити найближчим часом. Василь Пилипович каже, скарбниця міста дуже перевантажена, грошей бракує, тому намагаються залучати людей, які підготовчі роботи здійснюють безкоштовно.

Розташуванян парку. Фото:скрін з відео
Фото:скрін з відео

«Якщо встигнемо підготувати ділянку, то восени толокою будемо висаджуватимемо дерева. А поки вони будуть рости — гроші збиратимемо. Що там буде – поки, також, не знаємо, точно атракціонів не буде. Головне, що є земельна ділянка відведена під парк, і у неї є вже власник – КП «Зеленбуд». Затвердженої назви парк поки немає. Це рішення прийматиме топонімічна комісія.», - зазначив Василь Новачок.

Начальник додає, що орієнтовна вартість п’яти соток землі у тому району коштує близько 25 тисяч доларів.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую