ye-logo.v1.2
27 Листопада, 2020

Хмельницька поліціянтка уміло поєднує сім'ю, роботу та спорт

Суспільство 2503 2
Попри спортивні досягнення, найбільшим своїм здобутком жінка вважає свою сім\'ю
Попри спортивні досягнення, найбільшим своїм здобутком жінка вважає свою сім'ю. Фото: надане Оленою Гарбарець

Нещодавно Олена Гарбарець стала чемпіонкою світу з комбат дзю-дзюцу.

Чемпіонка світу з самбо, срібна призерка чемпіонату Європи, бронзова призерка чемпіонату світу з дзюдо серед поліцейських, чемпіонка світу з комбат дзю-дзюцу, майстер спорту міжнародного класу. Ці всі досягнення належать не суперлюдині, а звичайній тендітній жінці Олені Гарбарець.

Окрім чималих спортивних здобутків, хмельничанка має й досить не жіночу професію. Вона є заступником командира взводу №1 роти поліції особливого призначення Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області. Жінка зізнається, що робота не легка, але вона про неї мріяла ще з дитинства.

«Мій батько – у минулому правоохоронець. Саме він прищепив мені любов до спорту та самодисципліни. Ще бувши школяркою я почала перемагати у різних спортивних чемпіонатах. І коли я закінчила школу, мене запросили вступити до Київської академії внутрішніх справ. Студентське життя теж було наповнене навчанням та спортом. Саме тому у свої 31 рік я маю чимало перемог. Своїм успіхом я зобов’язана тому, що ніколи не виправдовувалася і не приймала виправдань від інших», - розповідає Олена Гарбарець.

Нещодавно Олена Гарбарець стала чемпіонкою світу з комбат дзю-дзюцу. Фото: надане Оленою Гарбарець

Попри спортивні досягнення, найбільшим своїм здобутком жінка вважає свою сім’ю. Олена є люблячою дружиною та матір’ю двох синочків. Окрім домашніх обов'язків, Олена встигає ходити щодня на тренування та проводити для дошкільнят тренування з дзюдо.

«За день я встигаю багато. Зранку відвожу дітей до садочка. Потій йду на роботу. Близько 18-ої забираю дітей додому та біжу на тренування. Повертаючись увечері додому я готую, прибираю, купаю синів і вкладаю спати. Двічі на тиждень проводжу з дітками тренування по дзюдо, які відвідують і мої сини. Хочу, щоб вони теж полюбили спорт. Чи втомлююся? Авжеж. Але мене надихають мої діти, для яких я хочу бути прикладом», - каже Олена Гарбарець.

Окрім чималих спортивних здобутків, хмельничанка має й досить не жіночу професію. Фото: надане Оленою Гарбарець

Такий турборежим жінка відключає на вихідні. Саме у суботу-неділю, коли сини вдома, Олена намагається по максимуму приділяти для них увагу.

«Ми не з тих сімей, які вважають, що вихідні потрібно пролежати на дивані. Ми сідаємо на велосипеди і долаємо чималі відстані. Якщо погода не дозволяє, просто гуляємо в парку або ходимо у дитячі розважальні центри. Рух – це життя. Це я добре знаю і впевнена, що здоровий дух в здоровому тілі — ось короткий, але повний опис щасливого стану в цьому світі».

Олена Гарбарець має чудове хобі. Жінка проводить тренування для дошкільнят по дзюдо. Фото: надане Оленою Гарбарець

Коментарі:

08.03.2020 12:25

У нас не вистачає слідчих( у кожного по 300 три сотні справ у сейфі, не вистачає дільничних, а це чистої води популізм і піар для галочки

08.03.2020 12:24

В поліції служить для галочки, професійний спорт це і є робота, а суміщати і роботу в поліції і роботу в спорті неможливо, а отже нехай вибирає щось одне, чому ми повинні за податки оплачувати їй ще одну професію поліцейського.

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую