ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Ведмеді, яких забрали з Хмельницького, готуються до поїздки за кордон

Суспільство 3026
Наразі Аліса і Тімка мешкають у реабілітаційному центрі, що в Запорізькій області
Наразі Аліса і Тімка мешкають у реабілітаційному центрі, що в Запорізькій області. Фото: надане Анною Масяч

Клишоногі житимуть у реабілітаційному центрі в Румунії.

Восени минулого року хмельницькі ведмеді Аліса і Тімка, які мешкали у парку імені Чекмана, змінили прописку. Клишоногих відвезли до реабілітаційного центру, що в Запорізькій області. Тоді, остаточне місце проживання тварин було ще невідоме.

Сьогодні волонтер організації «Благодійний фонд імені Лоуренса Ентоні» Анна Масяч повідомила сайту «Є», що незабаром Аліса і Тімка поїдуть за кордон.

«Ми отримали лист-запрошення від центру реабілітації бурих ведмедів «Libearty», що в Румунії. Наразі збираємо усі необхідні документи, аби транспортувати туди тварин. Наразі ведмеді живуть у просторих клітках. Їх добре годують. Доглядальник тварин розповів, що Аліса майже перестала хитати головою. Щоправда, в сплячку ведмеді цієї зими не впадали. Сьогодні їм роблять планову вакцинацію від гельмінтів та кліщів. Сподіваємося, найближчим часом, вони поїдуть до Румунії на своє постійне місце проживання», - розповіла волонтерка.

Доглядальники ведмедів відмічають покращення стану здоров’я Аліси. Фото: надане Анною Масяч
Тимофій як і Аліса у зимню сплячку не впадав. Фото: надане Анною Масяч

Нагадаємо, 19 жовтня минулого року, хмельницьких ведмедів забрали до реабілітаційного центру, що в Запорізькій області. В хмельницькому зоокуточку залишився лише один клишоногий - ведмежа Аліси та Тімки - Балу.

«Він в зимову сплячку майже не впадав. З настанням весни ми йому змінили раціон – збільшили кількість овочів та фруктів. Він грайливий та веселий. Дуже любить солодощі, однак ми ними не зловживаємо», - розповів директор КП «Парки та сквери» Олександр Боднарчук.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую