ye-logo.v1.2
20 Вересня, 2020

Дезінфекція Хмельницького: як обробляють вулиці міста

Суспільство 1858
До нічної дезінфекції залучили працівників КП
До нічної дезінфекції залучили працівників КП "Бред" і надзвичайників. Фото: ДСНС

Найближчої ночі містом знову їздитиме спецтехніка.

З 17 на 18 березня, частину вулиць і тротуарів Хмельницького продезінфікували. Санітарну обробку провели дезрозчином («Бланідас-300») за допомогою спеціальних автомобілів.

Як розповів сайту «Є» директор комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг Вадим Собко, загалом було продезінфіковано 21 вулицю.

«Ми використали більше 60 тонн дезрозчину. Залучалися два прибиральних автомобіля типу Глобус, один типу ШМІДТ, дві поливальні машини та автомобіль ДСНС. Продезінфікували тротуари та дороги у центральній частині міста, Львівське шосе, Тернопільську», - говорить він.

За словами комунальників, вулиці мають дезінфікуватися раз на сім днів. Найближчої ночі буде продезінфіковано ще частину вулиць Хмельницького. Цього разу планують обробити п’ять вулиць, якщо вночі температура повітря не опуститься до нуля градусів. На дороги виїде три одиниці техніки.

«До кінця робочого дня будемо знати, які саме це будуть вулиці. Зараз відпрацьовуємо, дивимося, де прибрали вулиці, щоб машини не заважали дезінфекції, - пояснює Вадим Собко. - На перші дні дезрозчин ми маємо, зробили ще замовлення. Чекаємо його надходження. Ми продовжимо зволожувати, прибирати, відчищати від бруду вулиці міста, а при надходженні засобів дезрозчину опрацюємо решту вулиць».

За повідомленням пресслужби рятувальників, бійці ДСНС надранок 17 березня здійснили дезінфекцію вулиць у середмісті обласного центру. Зокрема, рятувальники обробили вулицю Проскурівську від вулиці Кам’янецької до Володимирської.

Як зазначають у пресслужбі міської ради, громадський транспорт та зупинки Хмельницького теж додатково обробляють дезінфікуючими засобами. Окрім тролейбусів, знезаражують усі 124 зупинки та 5 диспетчерських пунктів.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую