ye-logo.v1.2

Як зареєструвати автомобіль чи отримати права під час карантину

Суспільство 11325
Окремі послуги таки надаватимуть
Окремі послуги таки надаватимуть. Фото: пресслужби центру

Режим роботи сервісних центрів змінено, але окремі послуги таки надаватимуть.

Сервісні центри на Хмельниччині змінили графік роботи. Як повідомляють у пресслужбі, щонайменше до 3 квітня 2020 року сервісні центри МВС призупиняють прийом громадян і працюють за окремим графіком, переважно у режимі онлайн.

«Прийом громадян буде відбуватися виключно для надання невідкладних послуг, таких як реєстрація, або перереєстрація та зняття з обліку транспортних засобів тільки для медичних і дипломатичних установ. Також проводитиметься перереєстрація транспортного засобу у зв’язку із втратою або викраденням свідоцтва про реєстрацію авто. Можна буде також відновити посвідчення водія в разі його втрати або викрадення», – повідомили у пресслужбі сервісного центру МВС у Хмельницькій області.

За словами речниці Сервісного центру у Хмельницькій області Людмили Лужняк, якщо ви у цей період придбали автомобіль «з нуля», то першу реєстрацію також проведуть.

«Для цього необхідно відправити повний пакет сканованих документів на e-mail: [email protected], дочекатися, поки адміністратор призначить час і дату для отримання оригіналів документів і видасть свідоцтво про реєстрацію та номерні знаки», - пояснює речниця.

Загалом, для того, щоб провести будь-яку реєстрацію, чи іншу дію, треба буде попередньо записатися у чергового за телефонами: (0382) 66 42 12; (0382) 71-62-54.

Також можна скористатися електронним кабінетом водія.

До теми: Як працюватимуть на Хмельниччині відділи ДРАЦС у період карантину

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую