ye-logo.v1.2

Через карантин хмельничани почали менше платити за комунальні послуги

Суспільство 1781
Міський голова вважає, що рівень сплати за комунальні послуги у квітні буде ще нижчим
Міський голова вважає, що рівень сплати за комунальні послуги у квітні буде ще нижчим. Фото: ілюстративне facebook.com/NationalBankOfUkraine

Про це під час брифінгу заявив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.

За його словами, запровадження карантинних заходів помітно вплинуло на сплату хмельничанами комунальних послуг. Наприклад, кожна муніципальна управляюча компанія (колишні ЖЕКи — авт.) мають різний відсоток розрахунків за надані послуги. Показники коливаються від 40 відсотків у «Будинкоуправління №2», що у мікрорайоні Ракове, до 72 відсотків в управляючої муніципальної компанії «Проскурівська». Те ж саме стосується великих комунальних підприємств — «Хмельницькводоканал», «Хмельницьктеплокомуненерго», «Південно-Західні тепломережі» та «Спецкомунтранс».

«У них показники сплати населенням за комунальні послуги коливається від 60 до 75 відсотків. Це станом на березень. У квітні прогнозуємо більше падіння, — розповідає Олександр Симчишин. — Це могло стати величезною проблемою для цих комунальних підприємств, але ми їх своєчасно підтримали. Так, у грудні минулого року додатково виділили їм з міської скарбниці 34 мільйони гривень».

Він зазначив, що завдяки цьому в комунальних підприємств є змога працювати й своєчасно надавати населенню послуги з теплопостачання, водопостачання, вивезення твердих побутових відходів.

До теми: Як оплатити комунальні платежі онлайн – покрокова інструкція

Крім того, міська рада вимагає в органів центральної влади скасувати на час карантину для комунальних підприємств всі пені та штрафи, сплату податку на додану вартість, а також вимоги щодо передплати за газ і електроенергію

«Об’єктивно з кожним днем ситуація з фірновим станом комунальних підприємств погіршується. Тому чекаємо, що держава прислухається до наших вимог», — сказав міський голова.

Також Олександр Симчишин додав, що через запровадження карантину збитків зазнало й комунальне підприємство «Електротранс». На компенсацію його витрат з міського бюджету вирішено спрямувати 4,7 мільйона гривень.

Читайте також: Симчишин: «Усім хворим на пневмонію хочемо робити тести на коронавірус»

Коментарі:

Я 01.04.2020 16:45

Взагалі не потрібно платити тим хто залишився без роботи.

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую