ye-logo.v1.2

Місцеві влади стримували зростання тарифів, але цьому настане кінець

Суспільство 1131
Одночасно у всіх малих та великих містах України народ об’єднався заради спільної мети.. Фото: Фото автора.

Проти дій уряду протестували у Хмельницькому

У вівторок, 7 вересня, у Хмельницькому на майдані Незалежності  зібралися представники багатьох партійних і громадських організацій на всеукраїнський мітинг протесту проти зростання ціни на газ та збільшення пенсійного віку. Одночасно у всіх малих та великих містах України народ об’єднався заради спільної мети.
 Як зазначив Валерій Леськов, голова хмельницького міського осередку всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», дії президента Віктора Януковича стають все жорсткішими у ставленні до українського народу. «Нинішня влада збільшує натиск на митниці, у зв’язку з цим різко знижується кількість товару на ринках, а у нашому місті 30 відсотків підприємців працюють на ринку. На 20 відсотків збільшилась вартість споживчого кошика. А середній вік життя менший за подовжений пенсійний вік, – каже пан Леськов. – Тому ми виступаємо за законопроект, запропонований фракцією БЮТ, а від Хмельницького, в свою чергу, запропонуємо на розгляд у Верховній Раді меморандум, який я відвезу до Києва».
 За словами Валерія Леськова, місцева влада стримувала зростання тарифів за рахунок погашень з міського бюджету. Проте це стане неможливим після підвищення ціни на газ.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую