ye-logo.v1.2

SMS-новини 10 вересня

Суспільство 1335

від читачів

ОТАКОЇ!
6.09 Перед минулими виборами біля Хмельницької райлікарні стояли два «Опелі» з написом «Проект – сільська медицина». Вони й зараз тут стоять, але вже без написів. А що ж отримала сільська медицина?
За словами автора повідомлення, такі ж машини стоять і біля деяких районних лікарень.
Як пояснила начмед Хмельницької районної лікарні Валентина Салій, ці два «Опелі» розподілені за призначенням: один для надання допомоги дітям і вагітним жінкам, інший - для виїзду в село бригади лікарів. У бригаду  входять хірург, терапевт, невропатолог, які проводять планові огляди та консультативні прийоми. 

6.09 Купила дитині вафлі, а вони виготовлені ще минулого року наприкінці квітня. Наступного дня  прийшла у магазин, а вони знову на прилавку.
“Насамперед, – радить начальник обласного управління у справах захисту прав споживачів Петро Вергела, – потрібно дивитися на дату виготовлення продукту, який купуєте. Якщо ж так сталося, що купили прострочений товар,  зверніться до продавця. Звісно, потрібно зберегти чек. У більшості випадків продавці або замінюють куплений товар, або повертають гроші. Якщо ж з продавцем не вдалося порозумітися, зверніться до адміністрації магазину. Так само адміністрації повідомте про те, що на полицях лежить прострочений товар. Якщо й адміністрація не йде на контакт, можна звернутися до нашого управління або ж принести вафлі у санстанцію”. 

3.09 Хтось зупинив автомобіль просто на залізничній колії біля обласної лікарні. Водій спокійно собі спав, а потяг довго стояв і сигналив. (Прим. ред. – автор повідомлення отримує 10 гривень на рахунок).
Як уточнив абонент, мова йде про службову колію, яка прокладена поруч із обласною лікарнею, зокрема по вулиці Красовського. Поруч із колією приватні будинки. Саме мешканець одного із цих будинків вирішив не заїжджати у двір, а залишив автівку на вулиці, прямо на колії. Власник автомобіля пішов додому спати, а у той час їхав потяг. Автор повідомлення вважає, що водій має подякувати машиністу, який все ж зупинився й намагався докликатися власника транспортного засобу, а не згорнув авто зі свого шляху.

1.09 Що відбувається з хлібом у Хмельницькому? Обійшов чотири магазини на проспекті Миру. Немає навіть булок! Це о 20.30 вечора! Що далі?
Як пояснила начальник відділу маркетингу ТОВ Стіомі-холдінг «Хмельницький хлібокомбінат» Валентина Залуська, проблем з випічкою немає. «Випікаємо хліб цілодобово, – каже Валентина Яківна, – і навіть у пізній час у нас є не лише свіжий гарячий хліб, а й булочки. І в наших фірмових магазинах завжди є свіжа продукція.
Крім того, в нас є власний транспорт, і ми завжди можемо доставити свіжу продукцію в ту чи іншу торгову точку».
Проте, за словами пані Валентини, невеличкі магазини у вечірній час не бажають брати хлібобулочні вироби. А в районі Виставки у вечірній час свіжа хлібобулочна продукція завжди в наявності у великих магазинах «Вінницький» та «Провесінь».

СТАЛОСЯ
3.09 26 серпня в Новій Ушиці машина збила жінку на смерть. Залишилося двоє дітей сиротами. (Прим. ред. – автор повідомлення отримує 10 гривень на рахунок).
Як розповіла автор повідомлення, жертв могло бути дві, оскільки жінка йшла з п’ятирічною дитиною. На щастя, в останню мить доньку вона встигла відкинути. 24 вересня загиблій, яка одна виховувала двох дітей, мало виповнитися 24 роки. Водій, який її збив, і який спочатку не заперечував своєї провини, тепер стверджує, що рідні покійної його вини довести не зможуть.

2.09 На Кам’янецькій в обласному центрі за один день зник магазин та розпочалося грандіозне будівництво. Оце так розмах по-нашому!
За словами автора повідомлення, на Кам’янецькій, навпроти бібліотеки національного університету за одну ніч знесли магазинчик, що стояв на зупинці. А зараз за допомогою екскаваторів прямо перед вікнами будинків, що стоять поряд, риють величезний котлован. Навіть уночі. Через дорогу діється те ж саме – розрили дорогу прямо на зупинці, і люди змушені ходити по хистких дерев’яних місточках.  
В міському управлінні транспорту і зв’язку пояснили, що на цих зупинках проводиться ремонт тротуару. Після його закінчення магазин буде відновлено.

1.09 У неділю в Городку на весіллі в барі «Рожеве фламінго» потруїлися люди.

1.09 У селі Чорна, що у Чемеровецькому районі, дитина потрапила під колеса автомобіля. Яка ціна державі, в якій батьки ведуть боротьбу за виживання, а діти без догляду вештаються на дорогах?
Як розповів автор повідомлення, дитина молодшого шкільного віку перебігала дорогу і потрапила під машину. Водій у тому, що сталося, не винен, оскільки, дитина вибігла за-за автобуса. Кілька днів малюк пролежав у реанімації, зараз стан покращився, і його перевели в травматологію районної лікарні.

31.08 22 серпня в Летичеві відкрили пам’ятник Шевченку. (Прим. ред. – автор повідомлення отримує 10 гривень на рахунок).
Відкриття пам’ятника видатному Кобзареві відбулося в Летичеві під час святкування в районі 19-ї річниці Дня Незалежності України – 22 серпня. Хоча, за словами селищного голови Людмили Борисової, місцеві жителі на цю подію очікували більше року. За кошти спонсорів та виділені з районного та сільського бюджетів, а це більше 100 тисяч гривень, віднині в Летичеві на постаменті поруч з Будинком культури височиться погруддя Тарасу Шевченку. 

31.08 В селі Гуменці («тещин язик») перевернулася фура з Туреччини, завантажена виноградом. За метрів 250 від неї ще одну фуру (до речі, також із Туреччини) склало в «ножиці». (Прим. ред. – автори подібних повідомлень отримують по 10 гривень на рахунок).

31.08 Вночі в Дунаївцях пограбували супермаркет «Вопак». Інформація не перевірена, але кажуть, що викрадено сейф із ювелірними виробами. (Прим. ред. – автор повідомлення отримує 15 гривень на рахунок). (Деталі читайте на 1 сторінці).

31.08 У ніч на 28.08.10 в селі Майдан-Голенищівський вже вдруге було пограбовано магазин. Цього разу злодії залізли через дах. (Прим. ред. – автор повідомлення отримує 10 гривень на рахунок).

31.08 В Хмельницькому близько 16.00 на вул. Кам’янецька, біля повороту на Інститутську, в тролейбуса відлетіло колесо, і він врізався у бордюр. На щастя, ніхто з пасажирів не постраждав. (Прим. ред. – автор повідомлення отримує 10 гривень на рахунок).

ДОЗВОЛЬТЕ ЗАПИТАТИ
6.09 Я – вдова, сама виховую дев’ятирічну доньку-школярку. Нещодавно на роботі мене перевели на півставки, хоча зарплата в мене й так невелика. Скажіть, чи правомірно це і куди мені звернутися за допомогою?
Як зазначив начальник міського управління праці та соціального захисту населення Слов’ян Воронецький, у такому випадку необхідно звернутися безпосередньо до нього. “Я постійно є на місці, тому людина може прийти на прийом та розповісти про свою ситуацію. Ми намагаємося домовитися з керівництвом того чи іншого підприємства. Якщо є якісь запитання, можна зателефонувати до мене за номером 65-00-95”, – сказав Слов’ян Ількович.

31.08 За адресою в Хмельницькому: вул. Горбанчука, 6 вже другий місяць (з невеликими перервами) господар квартири без погодження із сусідами робить великий ремонт. Валить стіни. Страждають хворі люди, маленькі діти, школярам вже потрібно десь робити домашні завдання. Допоможіть припинити знущання над мешканцями будинку і покарати невігласа. Це ж побутовий тероризм. Хто дав дозвіл на такі роботи (організувати будівельний майданчик у багатоповерховому будинку), і чи взагалі є у нього дозвіл.
«Згідно з постановою Кабінету Міні- стрів від 30.09.09 № 1104 «Перелік будівельних робіт, на виконання яких не вимагається дозвіл» квартиронаймач має право робити ремонт, розширятися за рахунок знесення стін, окрім несучих, – пояснює Олег Довгань, головний інженер будинкоуправління №2, до якого належить згаданий у повідомленні будинок. – Єдине, що власник квартири має право здійснювати будівельні роботи з 9 ранку до восьмої вечора».
Автори усіх інших повідомлень отримують по 5 гривень на рахунок.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую